banner

http://www.brno-masaze.cz/cviky.html

Tyto cviky znám již od dětství a vždy mě pomohly!

Sdílejte stránku

cvičení na páteř - diskuze

problémy s páteří a ochablé břišní svaly

Po porodu mě začala bolet páteř, nemohla jsem dospat, tak jsem vyhledala fyzioterapeuta.
Bolesti mají za následek také povolené břišní svalstvo. Začala jsem chodit na masáže, ale také cvičím na posílení břišních svalů, zcela jednoduché, ale velmi účinné cviky. Za 2 měsíce jsem dala dolů 6 cm přes břicho, bolesti ustoupily.
Velmi šikovnou paní mohu jen doporučit:
http://www.fyzioterapie-patkova.cz/o_mne.php
Třeba máte obdobné problémy a určitě se s tím dá něco dělat!
jo to cvičím se synem na skoliozu. Má mírné vybočení. Docela se zlepšil. Pomáhá i plavčo. Přesto děkuji za názorné ukázky

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Set 5 dětských knížek 0–8 let

Předškolní vzdělávání
Včetně jediné komplexní předškolní přípravy s mnoha praktickými aspekty pro život. Předejte svému dítěti jedinečné kvalitní know-how lékařky-vzdělavatelky s vysokými nároky na všeobecné vzdělání. „Na prvních 6 letech extrémně záleží,“ říká Jana Martincová, matka ADHD dítěte, díky kterému se stala autorkou a vydavatelkou, a své dítě tak posunula ve vývoji.
cena pouze u nás: 1 425 Kč
Set 5 dětských knížek pro chytré hlavičky