Inzerce
Inzerce

Vlastní tvorba

Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Láska a přátelství!!!
Láska je křehká věc,je tak křehká,že někteří lidé nejsou lásky schopni.Je těžké si ji získat a ještě těší si ji udržet.
Pro mě je těžké se někomu otevřít a věřit mu.
Když to uděláš,může se to obrátit proti tobě a ublížit ti to.Je lepší mít jednoho dobrého přítele,než mnoho neupřímných a podrazáckých "kamarádů",kteří si před tebou hrají na nejlepšího "přítele" a za rohem tě pomlouvají a prozradí tvoje nejtajnější sny,přání a tajemství.
V lásce je to podobné.Někomu věříš a myslíš si,že je ten nejupřímější a nejmilejší člověk a potom zjistíš,že je to úplně jinak a zhroutí se ti všechno o čem si kdy snila.
O pravé lásce bez přetvářky,o milování při svíčkách,o společném usínání a probouzení,no prostě o všem,co k lásce patří a vždy patřilo.Tohle všechno můžeš prožívat jen s člověkem,kterého nadevšechno miluješ a on tvou lásku opětuje a tvé polibky a doteky vrací s ještě větší něžností a láskou. A ne s tím kdo tě jenom jakýmkoliv a z jakéhokoliv důvodu využívá. Největší podraz je,když ti někdo do očí lže,že tě miluje a přitom se za rohem vysmívá tvé lásce.
Když jsou dva spolu a mají se rádi,měli by to všechno prožívat společně a ne se přetvařovat a scházet se jenom z povinnosti nebo ze zvyku.
Láska je prostě to nejkrásnější na světě a každý kdo našel svou lásku,by si ji měl vážit,ctít ji,opatrovat a ze všeho nejvíc MILOVAT!!!

autor: petula.z    Poslední změna: 16.02.2012 08:24:50
Vlastni tvorba II
Diskuze
Reagovat na příspěvek
Komerční sdělení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×