Inzerce
Inzerce
Inzerce

Příběhy ze života

Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Jak jinak než jídlem.Jednou měla jedna Gabčina spolužačka narozky a místo bombonu donesla lízatka.Tím mě popudila a když ona lízátka tak já dort.Byl to odvážný výrok a v praxi jak se ukázalo dost těžko proveditelný.Udělat dort pro 25 dětí.Začala jsem tedy krabicí a když už jsem jí šla koupit,koupila jsem rovnou 2,že udělám i něco slaného.To jsem vymyslela hned.Udělám mini řízečky s těma už jsem zabodovala na hodně oslavách.Řízky mají radí všichni.To sladké bylo horší,nejdřív mě napadlo udělat ovocné košíčky,potom mafinky,ale pořád to nebylo ono.Byla by to velká piplačka a v rukou divé zvěře dětí,by to byla katastrofa.Nakonec jsem udělala na plech těsto,normální hrníčkové.Potřela ho marmeládou,polila čokoládovou polevou a ještě navrch postříkala cik cak citronovou polevou.Nakonec jsem pomoci kolečka vykrajela měsíčky.
Naskládala jsem to do krabic-30 miniřízečku,30 slaných šneku a 60 sladkých měsíčku.Vzala jsem ještě nějaké džusy a minerálky.Donesla jsem to dneska o velké přestávce do školy.Dala na lavice a počkala až příjdou děti,měli tělocvik.No to bylo radosti.A ted má Gabka tu nejlepší maminku pod sluncem.A VO TOM TO JE.


autor: Honafa    Poslední změna: 12.01.2009 12:12:16
Předchozí článek 15 VĚCÍ, KTERÉ BYLY DŘÍVE LEPŠÍ Další článek K zamyšlení - hliněné nádoby
Diskuze
Reagovat na příspěvek
Komerční sdělení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce