Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení 3. kola dvánoční soutěže s LINOLA Academy

Krém na ruce Linola Hand oceníte zejména v zimních měsících, kdo je pokožka na exponovaných místech rukou nebo obličeje nejvíce namáhána, a kdy je intenzivnější péče nejvíce potřeba.

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslali a výhru získávají:

  • nitka-a
  • pedris
  • alena5

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. c) Jaký objem má Linola Hand? 75 ml

2. b) O jaká typ krému se jedná? Olej ve vodě

3. b) Obsahuje Linola Hand močovinu? ne

Více informací na https://www.linola.com/cs-cz/

Jaká bude výhra?

3 výherci získají balíček Linola v kufříku s malým překvapením!

Balíček obsahuje 1x Linola Hand, 1x Linola Lotion, 1x Kufřík, 2x cestovní balení Linola Face a malého plyšového maskota Lino 

Linola Hand

Krém na ruce Linola Hand byl vyvinut pro každodenní specifické potřeby namáhané pokožky rukou. Jeho účinné a pěsticí látky ve formě oleje ve vodě působí proti suché, hrubé nebo popraskané pokožce. Krém se díky svému složení rychle vstřebává. Znatelně tak zlepšuje pružnost pokožky, aniž by ji nadměrně promašťoval nebo zanechával lepkavý pocit.

Hodnotná kyselina linolová podporuje regenerační schopnost pokožky. Tato speciální mastná kyselina je nezbytně nutná pro zdravou kožní bariéru. Tělo ovšem není schopno vyrábět kyselinu linolovou samo. Aby pokožka zůstala zdravá, musí být pravidelně dodávána podobně jako vitamíny.

Obsažený glycerin zvyšuje hydrataci pokožky a spolu s lipidy zmírňuje pocit pnutí.

Krém Linola Hand je vhodný i pro pokožku se sklony k ekzémům, proto neobsahuje žádné konzervační látky. Záměrně nebyly použity ani minerální oleje, silikony nebo urea, která by mohla u citlivé pokožky vyvolat pocit pálení.

Linola Lotion

Linola Lotion je velmi dobře roztíratelná a rychle vstřebatelná emulze pro základní a intenzivní péči o všechny formy suché kůže celého těla.

Obsahuje lipidy (35 %) přírodního původu, například olej ze světlice barvířské.

Normalizuje obsah lipidů a vody v pokožce, zabraňuje tím jejímu vysušení, snižuje pnutí pokožky a svědění.


Diskuze k soutěži
  • Linola
    Byl nam doporucen olej do koupele teto znacky na suchou pokozku u novorozenatka detskou lekarkou a tehdy opravdu pomohl. Ale uz je to 10 let
    Hlisnikovskaveronika   | 28.12.2020 15:15:32
    Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce