Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení 2. kola dvánoční soutěže s LINOLA Academy

Přirozená ochrana pokožky

Díky ochranné kožní bariéře zabezpečuje zdravá pokožka dokonalou ochranu těla proti nadměrným ztrátám vody a průniku škodlivých látek a bakterií. Zdravá kůže s nenarušenou rohovou vrstvou má strukturu „cihlové zdi“, kde maltu tvoří strukturální lipidy a cihly rohové buňky.

V důsledku příliš častého či nešetrného mytí nebo sprchování se mohou strukturální lipidy ztrácet nebo se neobnovují v dostatečné míře, jako např. u atopického ekzému nebo u stárnoucí kůže. Rohové buňky se od sebe oddělují a přirozená ochranná bariéra se narušuje. 

K ochraně pokožky před poruchami bariéry či ztrátami tuku a vody je nezbytné zajistit její nepřetržité zásobování lipidy a jinými důležitými látkami. Řada Linola nabízí přípravky s jedinečnou recepturou s obsahem kyseliny linolové, která pomáhá tuto ochrannou kožní bariéru obnovovat a stabilizovat.

Pro intenzivní péči o suchou kůži se sklony k ekzémům Linola doporučuje tělové mléko Linola Lotion a krém na obličej Linola Face.

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslali a výhru získávají:

  • vodnikccesilko
  • kokodák
  • bubinka86

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. b) Jak se jmenuje olej, který je obsažen v produktu Linola Lotion? Olej ze světlice barvířské

2. a) Kolik procent lipidů obsahuje produkt Linola Face? 30%

Více informací na https://www.linola.com/cs-cz/

Jaká bude výhra?

3 výherci získají balíček Linola v kufříku s malým překvapením!

Balíček obsahuje 1x Linola Lotion, 1x Linola Face, 1x Kufřík, 2x cestovní balení Linola Šampon a malého plyšového maskota Lino 

Linola Lotion

Linola Lotion je velmi dobře roztíratelná a rychle vstřebatelná emulze pro základní a intenzivní péči o všechny formy suché kůže celého těla.

Obsahuje lipidy (35 %) přírodního původu, například olej ze světlice barvířské.

Normalizuje obsah lipidů a vody v pokožce, zabraňuje tím jejímu vysušení, snižuje pnutí pokožky a svědění

Linola Face 

Linola Face krém na obličej s 30% obsahem lipidů je určen ke každodenní péči o velmi suchou až ekzematickou pokožku obličeje. Vysoký podíl lipidů (přírodního původu) podporuje regeneraci ochranné kožní bariéry a působí proti vysušení a podráždění pokožky.

Je bez barviv, konzervantů a minerálních olejů. Jedná se hutný krém, který oceníte zejména z chladných zimních měsících.


Diskuze k soutěži
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce