Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení 1. kola vánoční soutěže s LINOLA Academy

Pokožka se při kontaktu s vodou vysušuje, a to nejen působením mýdla. Obzvláště citlivě reaguje suchá nebo k ekzémům náchylná pokožka, kde může dojít i k podráždění a vzniku zánětu. Proto by měly být základem péče o suchou a atopickou pokožku jen kvalitní přípravky, které ji dále nevysušují a obnovují její ochrannou bariéru. Tyto aspekty byly zohledněny i při vývoji přípravků Linola určených pro péči o čistotu těla.

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslali a výhru získávají:

  • Janyna
  • ppss
  • Lucieeva777

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. b) Na jak dlouhou dobu dokáže Linola Shower and Wash hydratovat pokožku? Po dobu 24 hodin

2. c) Jak často lze používat k mytí vlasů Linola Šampon? Každý den

Více informací na https://www.linola.com/cs-cz/

Jaká bude výhra?

3 výherci získají balíček Linola v kufříku s malým překvapením!

Balíček obsahuje 1x Linola Shower and Wash, 1x Linola Šampon, 1x Kufřík, 2x cestovní balení tělového mléka Linola Lotion Light a malého plyšového maskota Lino 

 

Linola Shower and Wash

Linola Shower and Wash je čirý gel s pH 5,5 odpovídající fyziologické hodnotě pokožky. Je určen je šetrnému k mytí těla, rukou i obličeje. Inovativní mikroemulzní systém dodává kůži cenné rostlinné oleje s vysokým obsahem kyseliny linolové. Chrání tím kožní bariéru a podporuje její funkci, což je bránit úniku vody z kůže ven a pronikání škodlivin a bakterií do kůže. Udržuje tak rovnováhu vody, tolik potřebnou pro pružnost kůže.

Linola Šampon pro suchou, svědivou a atopickou pokožku hlavy

K šetrnému mytí citlivé, svědivé nebo atopické pokožky hlavy dospělých i dětí nabízí Linola hypoalergenní Šampon. Díky obsahu jemných čisticích ingrediencí vytvořených na speciální glukózovém základu umožňuje obzvláště jemné mytí pokožky hlavy a vlasů. Neobsahuje barviva, konzervanty ani parfémy. Navíc nedráždí v očích a je tedy vhodný i pro nejmenší děti.


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×