Vyhodnocení soutěže s VIDA!

Navštivte zábavní vědecký park u brněnského výstaviště. Užijte si 170 hravých exponátů, díky kterým můžete objevovat, jak funguje svět kolem nás. Zapomeňte na muzeum. V brněnském zábavném vědeckém parku VIDA! se exponátů dotýkat prostě musíte. Ale pozor - možná pak nevyjdete z údivu.

Objevujte, bavte se a učte se hrou!

Již známe výherce, kteří získájí vstupenku pro 4 osoby do zábavního vědeckého parku VIDA! pro celou rodinu! 

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslali a výhru získávají:

  • VIDA! logo

    Járuš 5
    martasko
    Seboosis
Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

VIDA! - řeka

1. b) Jak se jmenuje science show, která vás provede po cestě od vzniku zvuku až k našemu sluchovému nervu? Mr. Ucho

2. d) V zábavním vědeckém parku VIDA! mají novou Bastlírnu. K čemu tento prostor slouží? Je to prostor pro malé i velké kutily.

3. c) O víkendech si můžete celá rodina užít tvořivé labodílny. Ty prosincové se jmenují Vánoční jiskření. Co si můžete s dětmi vyrobit? prskavku

4. a) Kdo je autorem dočasné výstavy na galerii expozice KUK, která návštěvníky vezme na výpravu do světa menšího než atom? Ústav přístrojové techniky Akademie Věd

Jaká bude výhra?

3x rodinná vstupenka pro 4 osoby do brněnského zábavního vědeckého parku VIDA!

 

VIDA!

Brněnský zábavní vědecký park VIDA! se nachází v bývalém pavilonu D brněnského výstaviště. Na ploše téměř pět tisíc metrů čtverečních je připraveno přes sto sedmdesát interaktivních exponátů, díky kterým mohou návštěvníci lépe porozumět světu kolem nás a které přibližují základní principy přírodních jevů.

VIDA! budova

Zemětřesná deska, rentgenové oči, oceán v lahvi, kolo na laně, rotující místnost, simulátor povodně, model lidského srdce v nadživotní velikosti, společenství mravenců Atta, archeologické pískoviště, vodní tiskárna – to jsou ukázky exponátů Vida! science centra. Dotýkat se exponátů je tu více než doporučeno.

VIDA! nabízí také nesčetné množství doprovodných aktivit. Užijte si jedinečná představení se zábavnými pokusy, nechte se nadchnout 3D filmy z divoké přírody. O víkendu navštivte laboratorní dílny pro celou rodinu. Zahrajte si hru Pevnost Vidard a vypátrejte poklad, který se skrývá v expozici. Vyzkoušejte nový prostor pro kutění Bastlírnu a sestrojte si autíčko nebo loďku.

 
 

 

VIDA! science centrum
Adresa: Brno, Křížkovského 12
Otevřeno denně.

Diskuze k soutěži
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce