Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže o dokonalou stolní lampu do dětského pokojíčku

Každá maminka chce pro své děťátko to nejlepší. To platí i při zařizování dětského pokoje!

Zapomínat byste u něj neměly hlavně na vhodné osvětlení, které může dětem dodat ty správné podněty ke čtení, učení či ke hraní. Při výběru světel do pokojíčku je velmi důležité začít od tzv. úkolových světel, tedy stolních lampiček pro učení, kreslení nebo večerní čtení knih. Špičkoví odborníci na svítidla a osvětlení z firmy e-light vám dají tipy, jak pro vaše nejmenší vybrat to nejlepší. 

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslali a výhru získávají:

  • VendulaŽ
  • ZdeňkaJ
  • VladimírR

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. b) V jaké vzdálenosti nad pracovním stolem by měla být stolní lampa? 50 cm

2. c) Jaký výkon by měla mít žárovka stolní lampičky pro děti? 60W

3. d) Jakou funkci plní při dětských lampičkách stínidlo? Zabraňuje přímému oslnění.  

4. a) Pracovní stůl by měl být stolní lampičkou rovnoměrně osvětlen na ploše: 60 x 60 cm

Více na www.e-light.cz

Jaká bude výhra?

Jak na výběr správné stolní lampičky pro děti

Stolní lampa by měla mít dostatečně silný výkon, aby si při slabém světle vaše děti zbytečně nekazila očka. Žárovka má dosahovat výkonu minimálně 60 W a nad stolem být ve vzdálenosti zhruba 50 cm. Dohlédněte také na to, aby byl pracovní stůl osvětlený na ploše asi 60 x 60 cm. Každá lampička by pak měla mít stínidlo, které zabrání tomu, že dětem svítí žárovka přímo do očí. Vhodné osvětlení dětského pokoje je potřeba vybírat i s ohledem na jejich nastavitelnost, jednoduchou manipulaci a odolnost vůči dětským ručičkám. 

Stylová, funkční a přizpůsobivá

Skvělým tipem, který zapadne téměř do každého pokojíčku, je praktická a elegantní dětská stolní lampička v různých barevných provedeních od firmy e-light. Kromě moderního dizajnu si na ni zamilujete 100% nastavitelnost vzdálenosti od pracovní desky ale také možnost „posvítit“ si i na další pracovní místa dětského pokoje. Je přizpůsobená na 60 W klasickou, úspornou nebo LED žárovku, která vašemu děťátku poskytne dostatek světla na všechny pracovní úkony. Díky kvalitní kovové konstrukci lehce vydrží i neopatrné dětské zacházení a stínidlo lampičky je navrženo tak, aby zabránilo zbytečnému oslnění.

Pokud budete mít kromě dětské lampy chuť pořídit si i další svítidla do domácnosti, obraťte se na odborníky z e-light. Už téměř 30 let prodávají zákazníkům pečlivě vybraný sortiment osvětlení, a tak se vám od nich dostanou pouze ty nejlepší ověřená a kvalitní svítidla do domácnosti. 

 

 

 


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce