Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhrajte rodinné vstupné na Stezku korunami stromů na Lipně!

Dětský ráj plný zábavy! To je největší lesní hřiště na Šumavě Království lesa, a právě kousek od něj najdete unikátní Stezku korunami stromů Lipno. Stezka vám umožní prozkoumat krásu šumavské přírody i krajiny a podívat se na něj z nové perspektivy. Projdete se po 675 metrů dlouhé stezce, která vás povede ve výšce 24 metrů nad zemí. Užijte si panoramatické výhledy na jezero Lipno a při dobré viditelnosti dohlédnete až na Alpy. Stezka korunami stromů na Lipně je zážitek, na který jen tak nezapomenete, protože vzpomínat na něho budete ještě dlouho.

Soutěž probíhá v termínu od 10. 7. do 16. 7. 2024

Jak se můžete zúčastnit?

Výherce vylosujeme ze soutěžících, kteří správně odpověděli na všechny soutěžní otázky.

Nápovědu naleznete na www.stezkakorunamistromu.cz.

Na jaké výhry se můžete těšit? 

Sedm výherců získá rodinnou vstupenku (2 dospělé osoby + 2-4 děti) i s dopravou na Stezku korunami stromů pomocí Stezkabusu nebo lanové dráhy Lipno Express.

Součástí Stezky jsou naučné didaktické prvky, které obohatí a rozšíří znalosti v oblasti přírody, její ochrany a funkce lesa. Nejen pro malé návštěvníky, ale i pro ty, kteří zůstali stále mladí, a neopustila je chuť po dobrodružství, jsou určeny tři zážitkové stanice s lanovými prvky.

Neopakovatelnou atmosféru na ní zažijete při letních koncertech, kdy řada známých interpretů vystoupí při západu slunce a užijete si hudební vystoupení s pořádným romantickým nádechem. Hudební žánry jsou zastoupené téměř všechny, od popu, folku a rocku až po trio, které interpretuje klasickou hudbu. Během prázdnin si tak každý vybere podle svého hudebního vkusu. Večerní hudební Stezka korunami stromů na Lipně Vás čeká v červenci a srpnu každé úterý od 20:00 a koncert je v ceně běžného vstupného, takže nezaplatíte ani o korunu navíc. Zažijte Stezku v jiném světle!

Stezka byla první svého druhu v celé České republice a v létě oslaví už 12. narozeniny.

Ke Stezce korunami stromů na Lipně Vás pohodlně vyveze Stezkabus nebo lanová dráha Lipno Express.

Více informací na www.stezkakorunamistromu.cz.

Přejeme hodně štěstí!

Bude-li z jedné IP adresy uskutečněno více hlasování za sebou, všechny soutěžní odpovědi z této adresy budou ze soutěže vyřazeny.

Soutěžní otázky:


Soutěžní otázky:


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×