Inzerce
Inzerce
Inzerce

Soutěž o plenkové kalhotky Happy Pants

Učení dítěte na nočník je jednou z mnoha kapitol raného dětství. Batole toho umí čím dál tím víc a pomalu se učí nezávislosti v každodenním životě. Většinu času tráví hraním a objevováním světa kolem sebe. Dítě v této vývojové fázi je velmi aktivní a živé a někdy i netrpělivé a přebalování s klasickou plenkou je tak často hrou kdo s koho.

Soutěž probíhá v termínu od 7. 6. - 20. 6. 2021

Jak se můžete soutěže zúčastnit?

Výhercem se stává ten, kdo správně odpoví na všechny soutěžní otázky a bude mít výherní pořadové číslo.

Nápovědu naleznete na: www.care4you.cz

Výhru získá správně vyplněný dotazník s tímto pořadovým číslem:

  • 3, 11, 20, 26, 35, 44, 58, 63, 78, 84, 96, 103, 117, 129, 135, 142, 166, 179, 181, 189, 204, 219, 224, 240, 261

Jaké výhry na vás čekají?

1. - 5. cena: 2x HAPPY PANTS dle vlastního výběru, Bella No1 Kids vlhčený toaletní papír á 52 ks, Vlhčené dětské ubrousky Happy s Alantoinem 64ks, svačinový box, Intimní gel Sensitive 300 ml, Bella Ideale Panty Normal á 28 ks, Bella Baby Happy Kapesníky á 9x8 ks Mini

6.  - 15. cena: 1x HAPPY PANTS dle vlastního výběru, Bella No1 Kids vlhčený toaletní papír á 52 ks, Vlhčené dětské ubrousky Happy s Alantoinem 64ks, svačinový box, Bella Ideale Panty Normal á 28 ks, Bella Baby Happy Kapesníky á 9x8 ks Mini

16. - 25. cena: 1x HAPPY PANTS dle vlastního výběru, Bella No1 Kids vlhčený toaletní papír á 52 ks, Vlhčené dětské ubrousky Happy s Alantoinem 64ks, svačinový box, Bella Ideale Panty Normal á 28 ks

Natahovací plenkové kalhotky Happy Pants

Natahovací plenkové kalhotky Happy Pants představují ideální řešení rychlého a jednoduchého přebalení dítěte. Díky konstrukčnímu systému Quick & Easy vypadají jako spodní prádlo a je velmi snadné je obléknout, ale i rychle svléknout, aniž byste vyrušili dítě ze hry. Výměnu použitých plenkových kalhotek lze vyřešit i pouhým roztržením bočního švu a následně snadno sbalit a zajistit lepicím proužkem. 

Vlhčený toaletní papír pro děti Bella No1

Očištění dětské pokožky v oblasti plenek je jednou ze základních činností každého přebalování. Toaletní papír je příliš hrubý a nedokonalý.Naše maminky používaly mokrou žínku, my máme vlhčené ubrousky v mnoha velikostech, variantách a vůních, které ale nemůžeme hodit do toalety. Ideálním řešením je vlhčený toaletní papír pro děti Bella No1 á 52 ks, jehož používání je komfortní stejně jako používání vlhčených ubrousků, a navíc je splachovatelný.

Vlhčené dětské ubrousky Happy s Alantoinem

Ubrousky z měkké textilie, určené k péči o všechny typy pokožky. Díky pečlivě vybranému složení a neutrálnímu pH jemně čistí pokožku děťátka a pečují o ni bez narušení přirozené ochranné bariéry. Neobsahují alkohol, silikony a parabeny.

Bella Intimní gel Sensitive

Bella Sensitive je jemný gel vhodný pro každodenní péči o intimní partie, pro ženy s extrémně citlivou pokožkou. Obohacen o alantoin a D-panthenol. Intimní gely Bella jsou testovány v nemocnicích na odděleních gynekologie a v porodnicích.

Hygienické vložky Panty Ideale Normal

Ultratenká hygienická vložka s inovativním povrchem StaySofti™. StaySofti™ díky výjimečně jemné struktuře zajišťuje nejvyšší úroveň pocitu měkkosti a komfortu každý den. Mikrokapsle obsažené ve vložce způsobují, že je výjimečně savá a zajišťuje pocit svěžesti a sucha po celý den. Komplex Flexi-Fit zajišťuje naprostou diskrétnost při každodenních aktivitách.

Bella Baby Happy Kapesníky

Baby Happy Kapesníky v příručním balení Mini. 3-vrstvé.

Více informací na www.care4you.cz.

Bude-li z jedné IP adresy uskutečněno více hlasování za sebou, všechny soutěžní odpovědi z této adresy budou z losování vyřazeny.

Soutěžní otázky:


Soutěžní otázky:


Diskuze k soutěži
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce