Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže o Oral-B elektrické kartáčky Vitality Stages s tématikou pohádky Cars

Naučte své děti, aby si zoubky čistily správně, šetrně a hlavně rády. Jestli je nebaví klasické zubní kartáčky, vsaďte na hravé a barevné elektrické kartáčky. Kdo získal kartáček Oral-B Kids Cars?

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslali a výhru získávají:

  •  

    madlaba
  • hhranolka

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správnou odpověď na soutěžní otázku:

1. b) Od kolika let mohou děti elektrický kartáček Oral-B Vitality Stages Power Kids používat? Od 3 let

2. c) Kolik druhů dětských designů inspirovaných oblíbenými dětskými pohádkami Oral-B Vitality Stages Power Kids nabízí? 4 

Užitečné rady pro kvalitní ústní péči hledejte na www stránkách Oral-B, kde si můžete vybrat z široké nabídky elektrických zubních kartáčků pro děti i dospělé.

Jakou výhru získají výherci?

Dva výherci získají elektrický kartáček pro děti s tématikou CARS!

Elektrický zubní kartáček Oral-B

Elektrický zubní kartáček Oral-B Vitality Stages Power Kids pro chlapce i dívky zdobí hravé a přátelské postavičky z Disney pohádky Auta a dává dětem do ruky skvělý nástroj pro čištění zubů. Tento dětský elektrický zubní kartáček má extra měkká vlákna a důkladně vyčistí různé plochy malých úst. Je kompatibilní s aplikací Oral-B Disney Magic Timer. Stáhněte si aplikaci a pomozte svým dětem, aby si zuby čistily 2 minuty, jak doporučují zubní lékaři. Děti zároveň naučíte správným návykům v ústní hygieně, které jim vydrží celý život.

Na základě průzkumu mezi dětmi ve věku 4-14 let došla značka zubních kartáčků Oral-B ke zjištění, že díky její aplikaci Disney Magic Timer si 90 % dětí čistí zuby lépe. „Sáhnete-li po elektrickém zubním kartáčku Oral-B KIDS pro děti od tří let, rozhodně neuděláte chybu. Tyto kartáčky byly navrženy speciálně pro dětské zoubky a jsou maximálně bezpečné. Jejich menší kartáčková hlava má speciální měkká vlákna, která jsou velmi šetrná k dětským zoubkům i dásním. Zároveň čistí zoubky podstatně lépe než běžný manuální kartáček,“ doporučuje Jana Norkin. Dětský elektrický kartáček Oral-B KIDS pro děti od tří let vykoná za jednu minutu 7 600 oscilačně-rotačních pohybů a jejich oscilující vlákna jemně a důkladně odstraňují zubní plak. „Tyto kartáčky jsou právě kompatibilní s tolik oblíbenou aplikací pro chytré telefony, Disney Magic Timer, která děti motivuje k tomu, aby si zoubky čistily nejméně po dobu dvou minut. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že děti nadšeně spolupracují,“ doplňuje dentální hygienistka. Aplikaci zdarma stáhnete do svého chytrého telefonu nebo tabletu a sami se přesvědčíte, jak bude vaše dítě čištění zoubků společně s oblíbenými postavičkami Walta Disney, Star Wars nebo studia Pixar bavit.

 
 

Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce