Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže o doplněk stravy MamaHelp pro podporu kojení a zdraví maminky

Pro správné rozvinutí laktace, zlepšení kvality a výživových hodnot mateřského mléka je důležité přijímat ve stravě ty správné látky. Na zvýšení produkce mateřského mléka má pozitivní vliv několik velmi zajímavých bylinek, jedná se např. o Pískavici - Řecké seno, Anýz nebo Fenykl. Ty navíc pomáhají miminku i při nadýmání.

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslali a výhru získávají:

  • vyoralova.k
  • jekna
  • ZUTOJAMA
  • ZuzkaC
  • Sisulinka82

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. b) V čem pomáhá extrakt ze semen Pískavice řeckého sena? Podporuje produkci mateřského mléka

2. c) Co je to Colostrum? První mléko (mlezivo) savců cca 24 - 48 hodin po porodu. Tato tekutina obsahuje všechny složky, které zajistí zdraví a energii novorozence (komplex imunitních a růstových faktorů)

3. b) K čemu slouží MamaHelp? Podporuje produkci a zlepšuje kvalitu mateřského mléka

Na jaké výhry se můžete těšit?

1. cena: balíček produktů Salutem Pharma:

2. - 5. cena: 

Když chceme pro naše miminko to nejlepší

Naše strava je základ i pro naše miminko. Známe to velmi dobře, i samotný kojenec na ní reaguje a v mateřském mléku přesně pozná její složení.

Pokud potřebujeme zvýšit tvorbu našeho mléka, je dobré do naší stravy zahrnout látky, které nám tuto tvorbu podpoří. Je možné si připravovat různé bylinné výluhy nebo čaje, ale to nám většinou dopřeje jen omezené množství potřebných látek.

Jako ideální se jeví forma přípravy obohaceného nápoje, který tyto látky již v potřebné míře obsahuje. Takovým je např. přípravek MamaHelp, sáčky pro přípravu lahodného čokoládového nápoje s obsahem Pískavice, Anýzu, Fenyklu, Colostra, Vápníku a DHA. 

Extrakt ze semen Pískavice podporuje produkci mléka a zotavení matky po porodu. Zároveň pomáhá vyrovnat poporodní měsíční cyklus. Standardizovaný extrakt z plodů Fenyklu podporuje produkci mateřského mléka a pomáhá udržovat zdraví prsu během kojení. Také extrakt ze semen Anýzu pravého podporuje především produkci mateřského mléka. Zároveň zlepšuje trávení, působí proti plynatosti a má antibakteriální účinek.

Kromě látek na podporu tvorby mateřského mléka obsahuje doplněk stravy MamaHelp i látky jako jsou Colostrum a DHA pro neocenitelné vylepšení jeho kvality. 

Studie prokázaly potřebný příjem látky DHA (Omega 3 nenasycená mastná kyselina) pro podporu normálního vývoje mozku kojeného dítěte. Colostrum jako takové stimuluje imunitní systém a je důležitým zdrojem výživných proteinů, uhlovodanů, tuků, minerálů a vitamínů. 

V jednom nápoji se tak tedy setkává spousta pomocníků pro maminku a především pro její děťátko.

Více informací zde: www.salutempharma.cz/e-shop/pro-zeny/mamahelp

 

Diskuze k soutěži
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×