Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže o kvalitní a designové hračky Little Dutch

Jak dopadla soutěž o kvalitní hračky od nizozemské značky s více než 10letou tradicí?

Správně odpověděli a byli vylosováni:

  • 1. cena Kuchyňka Little Dutch: Toucha
  • 2. cena Ponk Little Dutch: Petulinah

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správnou odpověď na soutěžní otázku:

1. a) Použitím jakého materiálu je u svých hraček známá nizozemská značka Little Dutch? Kvalitní dřevo

Více informací najdete na: www.trendybaby.cz/little-dutch

Na jaké výhry se můžete těšit?

  • 1. výherce obdrží dětskou kuchyňku Little Dutch

  • 2. výherce obdrží ponk Little Dutch

Co značka Little Dutch nabízí?

Myslíme na ty nejmenší stejně, jako se řídíme přáními jejich rodičů. Naše produkty poskytují nadčasový design, jsou zábavné na hraní a jsou zároveň naprosto bezpečné pro děti.

Dětskou kuchyňku můžete navíc doplnit dalšími dřevěnými hračkami Little Dutch, např. kávovarem, toustovačem, kuchyňskou váhou, krájecím ovocem, krájecí zeleninou, čajovým servisem apod. 

Dětský ponk v kvalitním dřevěném provedení s nářadím a dalším příslušenstvím je to nej pro malého kutila. Kompletní sada se skládá ze 48 dílů včetně dětského kladívka, klíče, šroubováku, matic a šroubů.

Děti se díky hračkám Little Dutch učí napodobováním svých rodičů a zároveň taková hra rozvíjí kreativitu, soustředění, jemnou motoriku a sociální dovednosti.

Hračky Little dutch podporují rozvoj každého dítěte v maximální možné míře, návrhy jsou funkční a fascinující. Vyzařují radost, dodávají pohodlí a přinášejí lehkost.

Chcete vědět více informací? Zajímají vás novinky, soutěže a akce ze světa Little Dutch? Navštivte nás na Facebooku nebo Instagramu!


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×