Vyhodnocení soutěže o španělskou postýlku pro panenky Carol, španělskou panenku Pippa Llorona nebo italskou stavebnici Daisy Box Castello

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslali a výhru získávají:

Gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. a) Jaký doplněk je součástí soutěžní postýlky Carol? polštářek

2. b) Pippa Llorona má jakou velikost? 42 cm

3. a) V jakých 2 barvách se prodává stavebnice Daisy Box Castello? červená a zelená

Jaká výhra na Vás čeká?

Představení e-shopu Kvalitní hračky

Náš e-shop dovršil druhý rok existence, avšak stojí za ním zkušený tým s téměř 20letou praxí na trhu hraček – tým Pygmalino®. Vybíráme pro vás převážně hračky evropské nebo české výroby, hračky trvanlivé a bezpečné, které vašim dětem přinesou nejen radost a zábavu, ale i osobní rozvoj. Nehledejte u nás módní výstřelky přetřásané v televizních reklamách, hračky na jedno použití či lacinou čínskou produkci. Máme pro vás jen a pouze tradiční, vzdělávací, nadčasové a veskrze bezpečné hračky. Jedním slovem – KVALITNÍ HRAČKY.

Španělské kočárky a postýlky pro panenky značky DeCuevas

DeCuevas Toys je španělská značka kočárků a doplňků pro panenky. Je to relativně mladá značka, přesto si díky svému nápaditému designu našla již řadu obdivovatelů po celé Evropě. V současné době nabízí malé, střední a velké kočárky s výškou rukojeti od 56 do 90 cm. Součástí nabídky jsou i multifunkční postýlky a cestovní sety pro panenky. Kočárky jsou vhodné pro děti již od 3 let věku.

Španělské panenky značky Llorens

Llorens jsou španělské panenky, ručně vyráběné, které svým nádherným nezaměnitelným designem osloví nejen malé slečny. V nabídce jsou jak zvukové panenky s měkkým látkovým tělíčkem a vlásky po celé hlavě, které se v náručí chovají jako živá miminka, tak panenky bez zvuku s gumovým tělem, na kterém je zachycen doslova každý detail dětského tělíčka včetně roztomilých miminkovských faldíků a pohlaví. Panenky, které nabízíme, jsou ve velikostech 26–45 cm.

Pippa Llorona je mluvící panenka s měkkým látkovým tělem a s vlásky po celé hlavě. Po vytažení dudlíku z úst začne panenka říkat „mama“, „papa“ a vydávat reálný zvuk plačícího miminka.

Plastové italské stavebnice značky Quercetti

Quercetti je celosvětově známá a uznávaná italská značka, která na evropském trhu působí již přes 60 let. Protože jsou v České republice stále více žádány hračky špičkové kvality a designu, získala si během posledních let své věrné zákazníky i u nás. V její nabídce nalezneme stavebnice pro děti od jednoho roku, unikátní mozaiky pro děti už od dvou let, pohybové stavebnice Georella, kuličkové dráhy a další. Quercetti® je pro své edukativní vlastnosti a kvalitu velmi oblíbenou značkou i v mateřských školách. Její výrobky u dětí rozvíjejí jemnou motoriku, logické myšlení, vizuomotorickou koordinaci i estetické cítění.

Quercetti Daisy Box Castello je mozaiková stavebnice rozvíjející jemnou motoriku, tvořivost a schopnost rozeznávat barvy a tvary. Děti vkládají jednotlivé díly do podložky a vytvářejí tak své první mozaikové obrazce nebo stavějí na podložce různé výškové stavby. Po skončení hry lze celou soupravu uložit do úhledné schránky ve tvaru květiny. Podložka je z měkkého ohebného plastu špičkové kvality a všechny díly jsou omyvatelné.

 

 

 

Diskuze k soutěži
  • Hračky
    Po prohlédnutí e-shopu jsme okouzleni spoustou hraček pro naše malé špuntiky 
    cibulinecka   | 08.12.2018 20:28:28
    Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce