Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže o balení doplňku stravy Femibion 3 Kojení!

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslali a výhru získávají:

  • koccinka
  • komarkokami
  • Lenuska1234
  • malma
  • Mlupicka

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

 

1. a) Co přináší mamince a děťátku kojení? Kojení pomůže vybudovat si silnou vazbu s děťátkem a zároveň děťátku dodává velmi důležité živiny. 

2. b) Lze do jisté míry ovlivnit výživnost mateřského mléka? Výživnost mateřského mléka je výrazně ovlivněna životním stylem a stravou.

3. b) Proč je v doplňku stravy Femibion 3 obsažena omega-3 mastná kyselina DHA? Omega-3 mastná kyselina DHA podporuje normální vývoj mozku a zraku kojeného děťátka, až do jeho 12 měsíců věku. 

4. a) Kolik tablet a kolik tobolek obsahuje balení doplňku stravy Femibion 3 Kojení? Balení je určené na 4 týdny – obsahuje 28 tablet a 28 tobolek.

Více na www.femibion.com/cz_CZ/femibion-produkty/femibion-3-breastfeeding.html

 

Jaká bude výhra?

5 výherců získá doplněk stravy Femibion 3 Kojení

Femibion® 3

Kojení je dobré nejen pro Vaše dítě, ale i pro Vás. Dítěti poskytne důležité živiny a pomůže Vám vytvořit si silné pouto a láskyplný vztah, který přetrvá dlouho po ukončení kojení. Doplněk stravy Femibion 3 Kojení poskytuje maminkám vybrané látky, které jsou při kojení zapotřebí ve zvýšené míře, ale není jednoduché je získat z běžné stravy.

Obsahuje foláty (kyselinu listovou a Metafolin®) ve stejném množství jako doplněk stravy Femibion® 2 a vitamin D, který je důležitý pro podporu imunity. Doplněk stravy Femibion® 3 Kojení je dále obohacen o vápník na udržování normálního stavu kostí a o železo, které pomáhá snižovat vyčerpanost a únavu. 

Femibion® 3 obsahuje i cholin, jehož doporučený příjem je při kojení o 30% vyšší oproti ženám, které nekojí. Dále v jeho složení naleznete i Omega-3 mastnou kyselinu DHA podporující normální vývoj mozku a zraku kojeného děťátka až do jeho 12 měsíců věku.

Užijte si krásné chvíle s vaším miminkem a vybudujte si díky kojení silné nenahraditelné pouto. 

 

 

Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce