Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže o dárkové balení plen a kosmetiky v hodnotě 500 Kč od BAMBO Nature

Dětské univerzální plenkové kalhotky BAMBO Nature pro děvčátka i chlapce dánského výrobce ABENA se dočkaly v loňském roce rozšíření o nové výrobky a také vylepšení.

 

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslali a výhru získávají:

  • mv09
  • Kattushaa
  • pavlinavo

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. d) Kde jsou vyráběny dětské jednorázové ekopleny? v Dánsku

2. a) Pleny BAMBO Nature jsou držitelem řady certifikací, mezi které patří hlavně: FSC; Asthma Allergy Nordic; ekologická známka Nordic Ecolabel

3. c) Společnost, která vyrábí pleny BAMBO Nature se jmenuje: ABENA

Nápovědu můžete najít zde: www.bamboekopleny.cz

Na jaké výhry se můžete těšit?

3 výherci získají dárkové balení plen a kosmetiky v hodnotě 500 Kč.

Mezi hlavní novinky patří např. indikátor vlhkosti, který připomene, že je čas kalhotky vyměnit, super nasákavé dvojité jádro s unikátní vrstvou, která odvádí vlhkost pryč od dětské pokožky a v neposlední řadě také nové flexibilnější bočnice pro větší pohodlí miminka a volnější pohyb. Plenky jsou samozřejmě hypoalergenní.

Novinkou mezi plenkovými kalhotkami je zavedení řady BAMBO Dreamy. Jedná se o natahovací plenkové kalhotky pro dívky a chlapce speciálně pro noční použití, a to ve dvou váhových kategoriích – 15 až 35 kg a 35 – 50 kg. Plenkové kalhotky BAMBO Dreamy je možno získat rovněž na předpis odborného lékaře a výrazně tak rozšiřují výběr správného produktu pro noční použití. Tyto speciální tréninkové kalhotky jsou skvělým pomocníkem v době, kdy se dítě učí chodit na nočník.

O kvalitě plenkových kalhotek BAMBO Nature netřeba dlouze diskutovat. Dostatečně o ní vypovídá přidělení prestižní severské ekoznámky SWAN. Pro její obdržení musí výrobce splnit řadu přísných omezení – např. zákaz používání chlóru nebo jiných organických bělidel, parfémů nebo jakýchkoliv alergenů při výrobě atd. Hlavním kritériem je dosažení max. ochrany uživatele i životního prostředí při výrobě i recyklaci. Jsou držitelem Asthma Allergy Nordic certifikace, mohou využívat štítek FSC či symbol I´m green zaručující použití obnovitelných materiálů při výrobě samotných výrobků i jejich obalů.

Absolutní novinkou je zavedení výrobků dětské kosmetické řady BAMBO Nature. Jedná se o  mycí gel na vlasy a tělo, koupelový olej, zklidňující krém a tělové mléko. Všechny výrobky jsou dermatologicky testovány, neobsahují žádné parfémy a jsou VEGAN, což znamená, že všechny složky jsou rostlinného původu.

Pro ucelenost nabídky dětského sortimentu lze nově zakoupit také jednorázové dětské přebalovací podložky BAMBO Nature Changing Mats a také biodegradabilní vlhčené ubrousky. Právě tyto jsou poslední výraznou novinkou. Jedná se o vlhčené jednorázové ubrousky s čistícím a hydratačním účinkem s výrazným ohledem na ekologickou zátěž. 

GRATULUJEME!

 


Diskuze k soutěži
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×