Inzerce
Inzerce
Inzerce

Soutěžte o 10 balíčků dětské kosmetiky Aviril

Soutěž probíhá v termínu od 16. 11. do 29. 11. 2020

Jak se můžete soutěže zúčastnit? 

Výhercem se stává ten, kdo správně odpoví na všechny soutěžní otázky a bude mít výherní pořadové číslo.

Výhru získává správně vyplněný dotazník s tímto pořadovým číslem:

  • 13, 44, 52, 70, 96, 104, 159, 178, 203, 251

Nápovědu můžete najít zde: www.alpa.cz

Jaká bude výhra?

10 výherců získá balíček, který obsahuje: Aviril dětský olej s azulenem, Aviril dětský zásyp s azulenem sypačka i náhradní sáček a Aviril dětský krém

Heřmánek – malý zázrak pro zdravou pokožku

Hojí zvenku i zevnitř

Heřmánek patří mezi nejvíce uklidňující rostliny na světě, má hojivé účinky především na naši pokožku. Pravidelným pitím heřmánkového čaje uklidníte zanícené hrdlo i bolavý žaludek či neklidnou mysl. Bylinka s drobnými bílými kvítky se suší správnými potupy. Sušený heřmánek koupíme v každé lékárně a můžeme si z něj doma připravit výluh, který pak lokálně potíráme nebo pijeme jako čaj. Nejvíce hojivé účinky pomáhají při léčbě různých problémů s kůží. Pomáhá léčit akné a zklidňovat zanícenou či citlivou pokožku, zmírňuje otoky a kruhy pod očima, lokálně zklidňuje i projevy planých neštovic, hojí rány, popáleniny, či místa po bodnutí hmyzem. Poslední výzkumy ukazují, že heřmánkové výluhy a roztoky jsou efektivnější při léčbě různých kožních problémů než kortikosteroidy, které jsou často předepisovány.

Modrý olejíček

Z heřmánku se destilací získává i další léčivý produkt - olejíček modré barvy azulen. Jeho hojivé účinky jsou známé již od 15. století. Azulen je často součástí šetrných přípravků dětské kosmetiky, protože svými vlastnostmi a účinky chrání dětskou pokožku před bakteriemi a možnými záněty. Jeden z nejtradičnějších a léty ověřených produktů s azulenem je dětský olejíček Aviril. Používáním dětského olejíčku vytvoříte na pokožce jemný film, který ji bude chránit před zarudnutím, mikroby a jinými vnějšími vlivy. Olej je nejvhodnější nanášet hned po koupeli děťátka, kdy je pokožka ještě mírně vlhká. Během natírání můžete svému miminku dopřát jemnou masáž tělíčka. Vychutnáte si tak vzájemnou blízkost a připravíte jej na klidný spánek s pocitem bezpečí. Pravidelným používáním dětského olejíčku s výtažkem z heřmánku zabezpečíte pokožce svého miminka vláčnost, jemnost a krásnou přirozené vůni, kterou je Aviril až ikonicky známý.

Přejeme hodně štěstí!

Bude-li z jedné IP adresy uskutečněno více hlasování za sebou, všechny soutěžní odpovědi z této adresy budou z losování vyřazeny.

Soutěžní otázky:


Soutěžní otázky:


Diskuze k soutěži
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×