banner

Postup

Pokud máte ty hnusné co čokoládu neviděli ani z rychlíku,tak ty vyhodit.Pokud máte super třeba milkové tak ty spapat.A ty co jsou tak jak taž k jídlu použit do náplně.
Rozehřála jsem pul másla,jen tak aby povolilo,přidala cukr a jedno vajíčko.Nalámala tam ty zajíce a vajíčka a plnila tím šátečky.Pěkně se to propeklo rozpustilo a bylo to výborné.Muže být jak kynuté tak lístové těsto.Vyborné to muže být i v bábovce.Nalit do formy pul těsta,pak tu nápln a pak do dolít těstem a upéct.

Fotogalerie

Sdílejte stránku

Předchozí recept:

HOUBY - spoustu receptů

Následující recept:

Sýrová pizza

Co se zajíci - diskuze

Dobrý nápad,já to rozpouštím na banán v čokoládě nebo na palačinky a tak....děti to stejně nejedí....nevím proč to pořád dostávají v tak hojném množství
Taky občas zírám, co všechno \"dobré\" vyrábějí pro děti. Kakaa snad pod 10 % a samý tuk. Takže opravdu pouze na tu polevu
no vidíš to by mě nenapadlo. Já to jen strohám na krupičkovou kaši

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

23 %
24 hlasů

2 %
2 hlasy

14 %
14 hlasů

47 %
48 hlasů

15 %
15 hlasů

Celkem hlasovalo 103 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici