Uplynulo 160 let od vytvoření první žvýkačky, proto se i Vás ptáme: Žvýkáte?

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Žvýkáte? - diskuze

  • žvejkání :-)
    Já žvejkám každý den.Já bych jinak pořád něco jedla,tak žvejkám a nemám takové nutkání něco do sebe soukat  
    Samo,že žvejkám kultivovaně  
    Nebo ne?....moje okolí?....co?....         
    beruska   | 29.09.2008 10:29:32
    Reagovat | URL příspěvku
  • holky, moje tchyně žvýká, venku ve městě, jde a mele pusou a žvejká...a to si hraje na dámu. Takže já to vyloženě u ženských nesnáším, přijde mi to nějak nevkusné. Tedy venku, na veřejnosti, někde na zahradě nebo doma " s pánem bohem". Je zvláštní, že mi to vadí ale u starších, i chlapů. U mladých a dětí, mi to nějak nepřijde. Ale přiznám se, že toho stejně moc zastáncem nejsem.
    mamina19   | 29.09.2008 07:50:08
    Reagovat | URL příspěvku
  • Chybi mi moznost - Ano, ale jen prilezitostne  Ja si obcas zvejku dam, ale je to vazne jen nekdy, kdyz si vzpomenu. Tak mozna jednou mesicne i min.
    janasmile   | 23.09.2008 14:19:31 | Reakcí: 3, poslední: ..
    Reagovat | Zobrazit reakce | URL příspěvku
Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

HA a hormony

| AdelaF | 20.05.2018, 09:27

Zdravím, potýkám se už od puberty sedm let s akné. HA mi hodně pomohla ale stále přetrvává. Ted jsem antikoncepci vysadila, už jsou to 3 týdny co jsem neměla HA a tak dobrou pleť bez akné jsem neměla ani nepamatuju. Také vždy když jsem v měsíci dobrala platíčko a pauza, tak v tom období byla plet vždy lepší. Jaké je prosím zastoupení a hladina hormonu po vysazeni HA? Popřípadě, co si myslíte, že je příčina mého akné?

Dobrý den, nevím, zda správně chápu vaši otázku, nicméně 3 týdny po vysazení by již hladina hormonů neměla být ovlivněna antikoncepcí. Příčin akné může být více, obecně však vyšší hladina testosteronu eventuelně vyšší citlivost mazotvorných buněk k testosteronu. Vše lze probrat v případě potřeby s dermatologem.

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | 21.05.2018, 06:52
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce