Inzerce
Inzerce
Inzerce

Pitný režim v zimě: Jaký je váš nejčastější nápoj v zimním období?

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Co pijete v zimě? - diskuze

Vložit příspěvekČlanky s diskuzí
  • vzhledem k tomu, že nejčastěji piju buď šťávu, nebo hlavně džusy, ale vše ředěné a to dost, ráno jedno kafíčko nebo meltu, večer čaj, ale vše z vody z kohoutku, tak jsem dala kohoutek. Jinak bych musela zaškrtnout všechno...   
    bramborka   | 15.02.2011 12:26:41
    Reagovat | URL příspěvku
  • vodu z kohoutku,caje neslazene,kavicku neslazenou,obcas pivecko..... 
    VENYSEK   | 13.02.2011 11:40:33
    Reagovat | URL příspěvku
  • čaje a sníh :D
    Jo, když jsem byla malá a byla jsem v zimě venku, tak jsem normálně pila sníh. Samozřejmě bílej, ne žlutej   .

    Jinak sladím medem čaj, protože cukr je "bílý jed", alespoň podle odborníku na výživu. Kávu nepiju, piju jen Caro nebo meltu. A vodu nedám do huby v jiném stavu, než převařenou. Přeci jen mě děsí fakt, že to teče těma rezavejma trubkama. 
    veverka-zrzka   | 11.02.2011 08:45:51
    Reagovat | URL příspěvku
  • na kohoutkovku v zimě nějak nemám chut, tak střídám zelený čaj s ovocným a bylinkovým a večer někdy hřeším slaboučkým vinným stříčkem bez bublin
    lucicína   | 10.02.2011 21:48:49
    Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda mám jako učitelka nárok čerpat dovolenou v plném rozsahu, tedy 40 dnů? Na mateřskou jsem nastoupila na začátku roku, skončila mi v půlce července. Zaměstnavatele jsem včas požádala o čerpání řádné dovolené v návaznosti na ukončenou mateřskou. Účetní mi již dříve říkala, že podle ní mi bude mateřská krácena, a opravdu mi přišla na účet dovolená pouze za půlku července a srpen. Předpokládala jsem však, že mi část vyjde i na září. Prosím Vás o názor. Děkuji.

Dobrý den,

pokud Váš pracovní poměr nekončí v průběhu roku a požádala jste o čerpání řádné dovolené v návaznosti na skončení mateřské dovolené, máte nárok na celou dovolenou za kalendářní rok. Mateřská dovolená se považuje za výkon práce pro účely dovolené, díky tomu jste splnila podmínku alespoň 60 dnů konání práce v roce a máte tedy nárok na dovolenou za kalendářní rok. Pro krácení dovolené platí, že se krátí až při 100 a více zmeškaných směnách a zákoník práce přímo uvádí, že dovolenou vyčerpanou v návaznosti na mateřskou dovolenou před nástupem na rodičovskou dovolenou není možné krátit z důvodu následného čerpání rodičovské dovolené (§ 223).

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 17.10.2019, 15:12
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce