banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

znovu povlíkáme - diskuze

9 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
začali jsme prodávat takové chlupaté povlečení, já nevím, máte to některá ???? Jak se vám v tom případně spí ??? Mám pocit že bych se v tom uvařila a navíc mám ráda když ta bavlna jakoby šustí, nevím, spát pod chlupama mi připadá divný.
U nás v Jednotě mají chlupaté prostěradlo. Je nádherné, s cenou je to o něco slabší
@tygřímáma cena se ti nádherná nezdála ???? To prostěradlo teda mám, dostala jsem ho od tchýně k vánocům, ještě jsem ho ale nepoužila. Nevím, váhám
@lucie73 299Kč za prostěradlo na 1 postel, to se mi teda fakt nezdálo
@tygřímáma ale zase by se ti královsky spalo
@lucie73 Mě by se chlupatina líbila,ale ty prachy ani treochu
Mě by se to nelíbilo, mám ráda pěkně heboučké bavlněné povlečení.
me vyhovuje ted neskutecne disney povleceni..je pevne,ale jemne zaroven a bajecne se pod tim spi..tak mame vsichni ruzne mickey mouse atd...matejovsky to ma proste kvalitni..takova ta tvrda bavlna by me asi take nesedla..a chlupy nevim nevim...asi by me lechtali
To neznám. Hoď nějaký odkaz
@tygřímáma http://www.e-sladkyspanek.cz/foto_detail.php?id=1615464

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
6 hlasů

76 %
25 hlasů

6 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 33 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40