banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Zítra se tu holky moje neobjevím, pro jistotu. Aby nááááhodo... - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Zítra se tu holky moje neobjevím, pro jistotu. Aby nááááhodou někdo neviděl název této mé zpovídací stránky a nemohl si třeba po večerech číst. Držte mi palce, bude tady husto. Kdybych byla zítra ve večerních zprávách v rubrice \"federální ústředna pátrá\", nedivte se. Pravděpodobně jsem totiž dle tchánovců způsobila i nepokoje v Lybii Aneb zítřejší celodenní romantická debata na téma jak jsem strašná a můj manžel dokonalý. A pokud se mě nezastane, budu už v odpoledních televizních novinách. Tentokrát oprávněně a za ublížení na zdraví Díky za podporu. Mám vás ráda
doufám, že jsi to přežila
Lucko,tys mě rozesmála.Přeju pevné nervy.Doufám,že nemáte slepice,aby tchýni nemohly na zahradě vyhrabat
Držím ať to přežiješ v klidu a míru
Držím palce
držím palce aby to dobře dopadlo

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

20 %
4 hlasy

80 %
16 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 20 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40