Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Zdravíme z hor... - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Práskla jsem se přes kapsu a vyrazili jsme s dítkem do Jeseníků... Počasí zatím nic moc, sluníčko vidět není, ale neprší a je i nějaká viditelnost... Dneska máme odpočinkový den, zítra asi dáme výlet na kole (když už jsem je táhla :-)) a v neděli hurá domů...Mějte se tu krásně
Tož užijte si u nás ten čerstvý vzduch
@Ady.S :-) vyšlo to úplně parádně... vrátili jsme se, hezky fouká, takže nás ten hnus tady minul :-)
@moninif To je fajn
Užijte si víkend, Moni

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

70 %
47 hlasů

4 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici