banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Zdravím těhulky - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojky holky , vezmete mě mezi sebe ? Já 5tt , je tu taky některá takhle čerstvě?? A ještě jeden dotaz ....je tu nějaká starší maminka nad 40 let ? nebo tu budu sama ?
Ahoj, na tenhle věk před lety vymyslela Val kolonku. Tehotenstvi po 40. Neboj se. Sem tam tu nejaka maminka kolem 40 je. Ať vse klape. Já se taky pochlapím. Naberu odvahu a budu tady zase sdílet. (Aktualne 8 tt)
@miho Teď do té kolonky píšou holky těhotenství nad 40 tt, ale když najedeš na začátek, vtipně tam Val popisuje útoky jejího vetřelce, jako ho nazývala. Já v té době byla na mateřské nebo těhotná, nějak mi to utkvělo.
Ahoj ,gratuluji k těhotenství . Mě sice přes 40 není ,mě je "jen" 38 a ani těhotná už nejsem , naposledy jsem rodila teď v říjnu ,ale i tak tě tu vítám a přeji klidné a pohodové těhotenství .
Ahoj, vitej, pohodove tehotenstvi preju
Ahoj Jituš, vítej. Maminky, které rodily po 40 tady také byly, dokonce to tuším sepisovaly. To jsi úplně čerstvě, že? Kdy máš termín?
@Calamity J. Zatím to vypadá na 14.2. , ty taky čekáš?
@_kulička_ Já už to mám za sebou :-). To bude ryba! Gratuluji!

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

15 %
6 hlasů

79 %
31 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 39 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici