
Pro tuto akci musíte být přihlášení
- Vlákna
- Času
- Líbí se mi
Chtěla bych se zeptat,jestli je možné,že i přes negativ.těhu test být těhotná.S přítelem si miminko strašně přejeme a snažíme se o něj,co nejvíce to jde :-) Perioda se nedostavila jako obvykle. Už týden před očekávanou periodou jsem měla příznaky (pocit na zvracení a omdlení,pálení žáhy,časté močení,chvilkové bolesti břicha a hlavy a také únava. Tt. jsem si dělala 3.den po spoždění MS (během dne) a dnes 4.den po spoždění (ráno).Vyšly mi negativní.Může to být tím,že mám v moči ještě málo hCG??Včera jsem volala na gynekologii a tam mi řekli,že si mám nejdřív udělat tt. a dnes maximálně zítra jim zavolat.MS mám pravidelnou maximálně o jeden den dříve.(26.-27.) Nevíme si rady Děkuji,za rady.
Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
17 %
11 hlasů
0 %
0 hlasů
8 %
5 hlasů
58 %
38 hlasů
18 %
12 hlasů
Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků