banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

zánět - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
holky když je zánět prsu, může z toho prsu dítě pít?
Určitě si ho co nejčastějc přikládej k tomu bolavému prsíčku, to ti nejvíc pomůže, přesně jak holky píšou, vytáhne z tebe nejen tu horkost ale taky tu zatvrdlinku. Přeju hodně štěstíčka,aby se zánět rychle zahojil, je to moc nepříjemné.
JAk píší holky mělo by , protože ti od toho nelíp a nejšetrněji pomůže
musí,je to nejlepší lékař :-)
MUSI! Pokud u toho neumiras bolesti.
Jo, čím víc tím líp
Určitě, spíš musí. Pokud to teda nebolí nějak nesnesitelně. Před tím trochu nahřát a namasírovat jemně a pak kojit co to jde.
ano, pokud Tě to nějak moc nebolí, naopak je to dobré, všechny zatvrdlinky vytáhne pusinkou daleko lépe než Ty při odstříkávání

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici