banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Zajtra ideme do pedagogicko psychologickej poradne kvoli odk... - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Zajtra ideme do pedagogicko psychologickej poradne kvoli odkladu Ivankovej skolky.Holky mne se tam tak nechce.Odkladame skolu,lebo sa s`tahujeme a musime si prejst taketo zbatocne uradovanie
Neboj, rozhodně to není zbytečné. Rodinu nijak nerozebírali - tedy pokud nenahlásíš nějaké problémy...Jsem moc ráda, že jsem s Kájou byla, dozvěděla jsem se plno věcí, které jsem sice tušila, ale bylo mi vysvětleno jak na něj apod. Pro nás to bylo opravdu přínosné.
Naty bacha oni tam jsou strasni machri.Zjisti uplne vsechno na kluka i to co ani ty nevis.Vsechny rodinne tajemstvi.Mi uplne rozebrali muj vztach s Honzou.Az jsem cumela.Taky si myslim,ze je to zbytecne.Jo a jeste neco je to tak na 3 hodiny tak si udelaj cas.
@Honafa Cože???????Gábi,nestraš,no to som zvedavá.Pak dám vedieť.Ešte,že si mi to řekla.Teraz sa aspoň psychicky pripravím
Držim palce ať tam dopadnete dobře.. Byla jsem tam před 10 lety se synem a neměla jsem z toho moc dobrý pocit, ale já jsem naopak s odkladem nesouhlasila a proto si mě tam psycholožka pěkně podala.......

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40