banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Vysoký tlak - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Chtěla bych se zeptat jestli některá nemáte zkušenosti s vysokým tlakem před těhotenstvím i v jeho průběhu??Prášky jíst moc nechci, tak nevím jestli není lepší zůstávat doma v klidu a nezatěžovat se?
V prvním těhu jsem měla tlak 150/90 a brala jsem dopegyt a v pohodě.Mimi vpořádku.Ted jsem těhotná podruhé a tlak 140/90 a neberu nic,ale tlak si měřím 3*denně a nezatěžuji se.Důležitý je psychický klid.Určitě se svěř lékaři.
Kamarádka má vysoký tlak, v prvním těhu ji jen kontrolovali a te je v 1. trimestru dalšího těhu a už něco bere, ale nevím jak je to s ní vážné.
Prober to se svým gynekologem,měl by Ti poradit
já měla a mám při prvním těhu my je vysadily a to byla chyba pak sem trávila pořád ve špitále a u druhýho mi nadsadily hned Dopegyt)ten v těhz mužeš) a byl klid pro jistotu sem si ho měřila i doma a bylo to ukázkov těhu,jinak pokud máš práci ketrá tě baví a nezatěžuje tak do práce mužeš pokud ne tak bud na neschopence tak mi to řekl gynekolog

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

9 %
6 hlasů

54 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 70 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40