banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

vyšetření průchodnosti vejcovodů - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Děvčata, máte některá zkušenost s ambulantním vyšetřením průchodnosti vejcovodů? Já bych na něj měla v příštím cyklu jít, tak abych věděla co mě čeká. Jinak v úterý jsem byla v Gestu, máme za sebou vstupní pohovor a před sebou folikulometrii - v sobotu jdu zase na přeměření :-) Tak doufám, že ovu přijde a že nakonec to vyšetření nebudu muset podstoupit.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
29 hlasů

69 %
79 hlasů

5 %
6 hlasů

Celkem hlasovalo 114 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici