Celkem 2 příspěvky
- Vlákna
- Času
- Líbí se mi
Tak se drž
http://www.rodina.cz/clanek4171.htm
Tady tuto stránku jsem našla,když jsem si nevěděla rady,co vše můžu a nesmím.Vím,že nemáš přímo cukrovku,já jsem ji taky neměla,ale jsou tam užitečné rady,ale i tabulka s potravinami a jejich množství sacharidů,které je potřeba omezit.Třeba ti to k něčemu bude.Moni držím ti palečky,at to co nejlépe zvládneš,někdy je to na nervy mít chutě a nesmět si vzít.
Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Kdy strojíte stromeček?
2 %
2 hlasy
0 %
0 hlasů
7 %
6 hlasů
67 %
54 hlasů
0 %
0 hlasů
23 %
19 hlasů
Celkem hlasovalo 81 unikátních návštěvníků