banner

Celkem 2 příspěvky

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj Adélko,
určitě je pro rodiče potěšitelné, když dítě takto brzy zvládá chodit na nočník, gratuluji, osobně bych však určitě nezkoušela dříve než dítě samo sedí, viz: http://www.babyonline.cz/vyvoj-ditete/predcasne-posazovani.html
Nočník bude asi věčné téma,ale připadá mi nešťastné dávat dítě mladší jednoho roku na nočník.Takto malé dítě se vyprazdňuje pravidelně tak po půl hodinkách takže když ho tam necháte delší dobu sedět úspěch zaručen.Rok nám bude za měsíc a nočník myslím bude ještě chvíli schovaný a raději si s ním budu hrát než sledovat kdy nastane ta chvíle kdy bude chtít vykonat potřebu.Už pan prof.Matějček psal ,že teprve kolem 15 měsíců začíná být dítě zralé k nácviku na nočník a taky k učení používat kapesník.Tak mi si raději ještě počkáme.

Vybraná anketa

Kdy strojíte stromeček?

4 %
3 hlasy

0 %
0 hlasů

7 %
6 hlasů

65 %
54 hlasů

0 %
0 hlasů

24 %
20 hlasů

Celkem hlasovalo 83 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40