banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Vlasy... - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Nesnáším, když mi vždycky jednou za rok začnou pod ofinou podrůstat vlasy v řadě naráz. Vypadám, jak kdybych si to tam naschvál ustřihla
ale vždyť pod ofinou nejdou vidět, ne?
@Moňulínek84 já mám ofinu nabok, takže ten kus, kde vlasy nejsou, vidět jde :)
@Gastrica jo a taky si čas od času dělám takovou tu vlnu, sepnu sponkama a mám uplně holý čelo, takže to vidět jde a fest :)
jendou za rok.. bud rada..ja to tam mam furt, trci na vsechny strany, nedrzi to na stranu kam chci.. a vypada to desne:-!

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

19 %
4 hlasy

81 %
17 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 21 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40