banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Vkus - diskuze

26 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Máte s manželem/partnerem stejný vkus a názor na bydlení? A kdo má u vás hlavní slovo při zařizování, úpravách, přestavbách...? Například já jsem milovník ultramoderny, minimalismus, pár designových kousků, vše jednoduché, funkční... můj partner je pravý opak. Střet dvou extrémů. A výsledek? Oprašuju různé pracholapky a při každém úklidu čelím depresi
Vkus máme asi stejný, zatím jsme se na všem shodli. Vlastní bydlení nemáme, tak kupujeme jen nějaké věci podle potřeby.A pracholapky manželovi rozbili kluci. Měl slušnou výstavku aut.
Nam je to obema srdecne sumak, ale pry to mame docela utulne
Vkus mame velmi podobny ne-li stejny a posledni slovo mam ja. Pepe mi naprosto duveruje. :) Mam rada prakticke, funkcni, jednoduche veci.
martin má rád kýč a rádoby starý nábytek. Já mám ráda volný prostor a moderní leč útulné řešení. Bohužel se nám tu doma tříská oboje ještě spolu s nábytkem co v tomhle bytě byl. Kdybychom zařizovali něco noveho našeho nenechám ho vybrat nic A nebo po mem odsouhlasení nebo maličkost. Jinak má hrozný vkus. A co se prahcolapek týká. Můžeš se k nám příjt podívat a jeho karamické delfíny, pejsky, kočičky, chameleony atd...bléééé
@medox Tak to máš ještě reálné vyhlídky do budoucna  Já měla smůlu, že v našem věku se už nezačíná se zařizováním od nuly a tak bohužel vyhrály ty hodnotnější kousky a pak se to znásobilo stylem domu, který jsme našli a který se nám oběma líbil (bohužel zase žádná moderna)  Naštěstí řeším jen vyřezávané kudrlinky na nábytku a pár vkusných soch, ne keramické delfínky atd.  To bych nerozdýchala, takže tobě vyjadřuju upřímnou soustrast.... možná bys to občas mohla podstrčit Toníčkovi na hraní, on by si s tím  určitě poradil
@Sphinx Noo on počet delfínků ubývá. Vždcky jednou za čas nějáký zmizí. ALe on toho má fakt hrozně moc. A kudrlinkovou skřín máme taky jen teda nějákou levnou napodobeninu ala drahý nýbytek zfrom ikea A to je snad ještě horší
Zařízeno je podle mě, ale my s chlapem docela shodnem. Jediné, co se mu nelíbí je moje modrá linka v kuchyni:o)
My se shodneme a oba nemáme rádi věci, které jsou akorát na prach. Takže jich tady moc nemáme. Nechtěla bych to mít jak naši, protože mi to tam příjde už přeplácaný a tedy škaredý.
Ťeď jsem možná vyzněla jako nějaká ušlápnutá chudinka bez názoru a téměř bez pravomocí  Tak to zase neeee  Jen jsem se shodou určitých okolností dostala do světa starožitností  Sklon k vetešnictví brzdím, ovšem kudrlinky na starožitných kouscích oprašovat musím  A pro milovníka minimalismu to je fakt hrůůůůza, i když veškeré úpravy a rekonstrukce řešíme společně. Jenomže život není černobílý a někdy stojí i za velké kompromisy  Ovšem občas je to boj!!!!
musím se smát. Jsem stejně jako ty zastáncem funkcionalismu v bydlení, zřejmě stejně jako Ty \"trpím\" značným estetickým cítěním. To jsem nejprve pojímala jako dobře zděděnou výhodu. Nyní, po částečné rekonstrukci, to vidím jinak. Bylo mimo manželovo chápání, že trvám na návrhu od architekta, což jsem pokládala za první krok. Manžel naopak nejprve domluvil \"bouchače\" a firmy, které nám přivezou něco, zdůrazňuji něco ze své nabídky - jedna dveře, druhá vrata - jiný materiál, jiná barva... Nakonec jsem návrh prosadila, ale vše se zachránit nepodařilo :-). Pro něj jsou to věci mimo oblast jeho vnímání. Naštěstí pracholapky manžel nesbírá, ale zase všude všechno odkládá a udržování takového prostředí mně ubírá čas a nervy.
@Calamity J. To jsem ráda, že jsem tě trošku pobavila.... a taky, že v tom nejsem úplně sama  Interiérový design byl vždy mým koníčkem a abych byla upřímná, můžu v tom pokračovat i teď, ovšem v naprosto jiném stylu  Můj partner to tak úplně na háku nemá, zajímá se o každý detail, všechno musí ladit, jenomže na rozdíl ode mne by nejraději žil na zámku
@Sphinx což je dost nepraktické bydlení...Tak to je snad ještě horší varianta, než Ti ignoranti , asi to bude chtít hodně vytrvalosti. Pozor na kompromisy, ty by vypadaly šíleně.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40