banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Vitamíny - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky máte někdo zkušenost s fitotonikem a vitatonikem, jsou to vitamínové nápoje vlastně sáčky co se rozpustí ve vodě a prej to chutná jako džus, já jsem si je objednala oba produkty stojí dohromady asi 1000 Kč ale prej už hodně maminkám pomohly,obsahují taky listovku a tak ale tělo je v této formě prej lépe absorbuje až 90 procent na rozdíl třeba od c. babyplan, no uvidíme člověk asi pro mimi udělá co může
O tom jsem četla na různých jiných webech, a vím že si to hodně ty holky pochvalovaly a že se jim pak podařilo otěhotnět.
Já bych souhlasila jen na 50%, protože před 34mi lety byla jiná doba. Ovzduší, voda ani potraviny neobsahovaly tolik škodlivin a hlavně, bylo daleko méně stresu. Na druhou stranu však souhlasím, že by se tělo nemělo zatěžovat zbytečnostmi. A už vůbec né kdejakými koktejly od firem, které existují dva roky. Ovšem jak jsem psala na začátku, je podle mě vhodné dodat tělu základy. Tedy listovku a vitamín E - nejlépe bez dalších přídavných blbin a hlavně od již známých, zavedených značek. Listovka jako prevence vývojových poruch a Éčko pro lepší funkci rozmnožovacích orgánů. To by mělo stačit. Multivitamíny, vitamínové koktejly a podobně obsahují vysoké procento různých dalších přídavných látek - \"chemikálií\". A to si myslím, je pro tělo zátěž. Hlavně pro játra. Je-li někdo třeba stresař jako já, ať se nenechá zlákat reklamními tahy tisícovek firem, které naslibují hory doly a místo toho si koupí za čtyři pětky obyčejný čaj pro ženy od firmy LEROS. Jsou to jen a jen bylinky. A můžu říct, že co ho 14dní piju, jsem naprosto v pohodičce. Žádný úzkosti a podobně.
Ahoj, mluvila jsem se svým lékařem v CAR o různých vitamínových preparátech. Říkal mi, že je vcelku nesmyslné do sebe cpát různé přípravky, protože pokud jí člověk pestře, tělu to pro pokrytí vitamínů a minerálních látek úplně stačí. Řekl mi, ať tedy užívám jen listovku a na všechno další se vykašlu, protože jde jen o marketingovou kampaň kterou výrobci masírují jak nás ženský, tak i doktory. Když to vezmu kolem a kolem, tak když mě čekala moje mamka ( což je 34 let zpět ), tak žádný takový přípravky nebyly a mamka nejen, že otěhotněla, ale donosila mě bez problémů a zdravou. Takže na tom určitě něco bude.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40