banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Viditelne pohyby v brisku... - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojte holky...Dneska jsem se prehoupla do teto kolonky 20 tydne...Zhruba od konce 16 tydne citim pohyby, coz kdyz jsem vcera rekla svemu doktorovi tak na me koukal jak na blbeho... JSem totiz prvorodicka a rikal ze se to moc casto nestava, ze by prvorodicka citila pohyby uz tak brzo...Ale ted k veci..Uz asi pres tyden vidim, kdyz se muj mrnous pohne...Pokazde jak se pohne tak to vidim uz i na brichu...Jezis to je tak krasne...chci se zeptat jestli uz to nekdo taky tak mate, nebo jste to mely tak brzo?Dekuji za odpovedi a preju krasny den vam i vasim mimiskum...
Ahojky, já jsem cítila takové ty bubliny v 18tt, ve 20tt to bylo vidět i přes břicho, a když manžel položil ruku na bříško tak to cítil, ale teď mě přijde, že už to tak cítit a vidět není, jako by to ustalo.Cítím to jen ve vnitř jak se mele. Jsem ve 22tt a čekám naše první mimi. Tak nevím jestli je to normální.
Já začala takový ty bublinky cítit asi před týdnem.. ale teď už spíš jen takový ťuknutí do bříška, tak 2krát za den, jinak vůbec nic.. tak nevim, kdy se to rozjede.. dneska jsem 18+0
Začínám jednadvacátej a taky mi nadskakuje pupík,pohyby jsem cítila brzo už u prvního těhu a taky na mě koukal tak nějak všelijak
já jsem cítila takové ty bublinky od 15tt a pak asi tak od 17tt kopanečky,ale je to mé druhé těhotenství.U prvního to bylo až kolem 18tt už přesně nevím.
Ahoj já cítila první pohyby na konci 16 týdne.Ted jsem ve 24 a skáče mi celé břichoDřív jsem cítila bud jen nožičky ebo ručičky ted už cítím oboje i s hlavičkou někdy to už i bolí když se malá trefí

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40