banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

vaření příkrmů - diskuze

11 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
asi mám hloupý dotaz, ale když vaříte zeleninu v parním hrnci (nebo v normálním v páře) používáte vodu kojeneckou balenou nebo normálně z vodovodu? nevím jestli se z té páry nemůže do zeleniny něco škodlivého dostat, máme vodu městskou ale neznám rozbor
vařila jsem zeleninu v té kojenecké vodě a pak rozmixovala. Ale tak do roku, pak už jsem kojeneckou nedávala
@lucie73 když vařím ve vodě taky používám kojeneckou, ale já vařím převážně v parním hrnci
na vaření určitě z vodovodu.
Všude v ČR by měla být voda vhodná ro kojence.Já teda brala lahvovou, ale my máme vesnický zdroj.
u nas je voda dobra ,od narozeni na vse jen z vodovodu
Z vodovodu, kojeneckou nedávám ani na pití, to dáváme převařenou.
První příkrmy, tak měsíc, kojeneckou. Pak už normální.
Já bych to neřešila v páře bych dala z vodovodu. Jinak jsem používala kojeneckou do 6 měsíce. Ale na páře je to úplně fuk si myslim.
z vodovodu, tím varem se to stejně zničí, kdyby tam něco bylo
@ivulisek právě že když jsem nechávala dělat rozbor naší studny tak mi ten chlap řekl, že varem se nezničí ty dusičnany
normlane z vodovodu..

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

9 %
6 hlasů

54 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 70 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40