banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Vánoce bez partnera - diskuze

15 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Dokážete si představit,že by jste na vánoce nebyli spolu?Mě to ted možná hrozí.Má se vrátit 20.prosince a znáte to jak je to v těch filmech.Je sněhová kalamita a on se nemuže dostat domu.Zatím se vždy dostal.Loni ještě později-to byl v Singapuru.Dokonce ani já,ostřílená samotářka si to nedokažu představit.I když jsem na všechny nákupy,přípravy a uklidy sama,tak na vánoce by mi chyběl.
My spolu zacli chodit, kdyz nam bylo 15, takze prvnich par vanoc jsme byli oddelene, to by nam neproslo.Jedou jsme byli zvlast kvuli Pepove praci i jako velci, prezila jsem to, ale po kupe je to lepsi
Počkala bych až letadla zase poletí a vánoce bych si udělala s ním. Vždyť je to jedno jestli 24 nebo 27, hlavní je ta rodina
pokud by nebyl doma,tak je udelame az dorazi...bylo by mi smutno a navic kdo by delal kjeho zelancku??a nebo udelame jako zkouzku na vanoce mini vanoce 24 a pak velke vanoce s tatinkem
Nedovedu si představit být bez něj tak dlouho jak býváš bez Martina ty. Bylo by mi strašně smutno. Obdivuju tě, že to zvládáš. Budu držet palce, aby nedošlo k žádným nepředvídaným okolnostem a Martin byl na vánoce doma.
Přesto, že máme s manželem hezký vztah, nemáme vážně žádné problémy, tak si ty Vánoce bez něho představit dovedu.Jenže ono to asi záleží na situaci, proč by s náma neměl být a třeba to, že někde čučí na letišti ne vlastní vinou... To by mě líto bylo hlavně jeho ne nás doma.
Gábi nedovedu si to představit,a abych pravdu řekla,myslím na to každý den,jestli ten Martin bude s Vámi na vánoce....moc držím palce,aby v pořádku na vánoce dojel
Já jsem letos na Vánoce bez chlapa, jde do práce 23. 24. 25.12. od devíti od rána a vrací se po půlnoci, takže jsem tenhle rok s mojí rodinou a určo to bude fajn, ikdyž mi to je docela líto, tak snad příští rok se sejdem jako rodina...
Loni jsem byla na Vánoce bez chlapa, manžel byl s jinou a s Martinem jsem nevěděla jak to bude dál a tak jsem byla radši u rodičů. To jsi ale nemyslela. Když jsem byla na základce, taťka pracoval mimo ČR a stalo se že se málem nedostal do posledního letadla, pamatuju jak mamka šílela, ptotože neměla žádné zprávy zda dorazí či ne.
Já ti ani nevím. Když jsem ještě byla sestřička tak jse na štedrý den sloužila a tak jsme si ho udělaly až 26. Trochu mě to mrzelo a všechny nás to v te nemocnici mrzelo, ale snažily jsme si tot am alespon vánočně užít. A doma to pak bylo stejně fajn jako by to bylo 24.Myslím že když to nestihne můžete si to posunout.
Kdyby se něco takového mělo stát, tak bych si ty Vánoce přesunula na jiný den až bychom byli všichni spolu. Teď by to ještě šlo, dokud z toho Míša nemá rozum, ale později... no nééé, nechtěla bych trávit Vánoce bez svého muže.
Gábi,my jsme loni byly a myslím,že jsme prožily úžasné vánoce.
Nedokážu. Jednou se Ondra 20 prosince vyboural v autě a byl v nemocnici. Na štědrý den už ho naštěstí pustili.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40