banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Ufff tak konečně sem se dneska zastavila . Venku teda pěkný... - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ufff tak konečně sem se dneska zastavila . Venku teda pěkný hnus, u nás prší a fouká asi jako všude jinde. My se ráno jen poflakovali, pak jsme vyrazili busem do porodnice za ségrou i s jejími dvěma raubíři...tož to jsme si dali, bo jsme pak chytli lijáka a měli jsme jen pláštěnku na kočárek, jinak jsme byli skrz , tak doufám, že to žádné dítko neodnese kašlíkem a rýmečkou . Jinak neteřinka je úžasná, ona má takové tmavé číro na hlavince, no úžasná, akorát teda bobek už zhubla půl kila, tak ji dokrmují, ale tak to se určo ještě vyvrbí . Starší neteř si dámskou jízdu rozmyslela, takže Vojtík už chrní a já si jdu při otevřené lahvince trošku počíst ...pěkný zbytek večera a krásný snad nepropršený víkend
Neboj,Vaneska to dožene(doufám,že jsem to jméno nepopletla)
Určitě to neteř brzy dožene. Pěkný večer.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40