banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

uf - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
A víte co mi jednou řekla?Že až někdy budu čekat dítě,tak doufá, že si to nenechám vzít!....No není to na ranu!
Jo tchýně mají blbý nápady.
@Val.J35 Není člověk, jako člověk... ale tchýně jedou asi přez kopírák,ne? Pořádně se holky držme... s tchýní se jede vždy jen z kopce!
co nadelas, tchyni si nevyberes....jinak po vlozeni prispevku neklikej obnovit stranku, ale klikni treba do jine rubriky a pak se vrat zpatky aby se ti ty prispevky nezobrazovaly nekolikrat!:)
to tedy je a aspoň na dvě. Je blbá nebo co.....

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

15 %
6 hlasů

80 %
33 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 41 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici