banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

U Tygrů - diskuze

20 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak to vypadá,že svatba bude v září.Příští týden doladíme detaily a zajdeme zamluvit termín.
gratulace veliká
Se svatbami v září se letos roztrhl pytel. Je to krásný měsíc pro svatbu. A místo, kde bude obřad už vymyšlené máte?
@Evulik25 Evi,já to vymyšlené měla,ale budu to muset celé změnit.Už nemají termín.Ach jo,není to žádná legrace
Tak dobře vyberte, třeba 10. září, to je zrovna sobota
Aničko??????
@beruska Tobě unikla informace měsíce.Stala se ze mě snoubenka
@tygřímáma No to jo!!!!!! Musím dávat větší pozor
jůůůů,to je super,vezmu babičky a dědečky,strýčky a tetičky,manžela,děti a ještě sestry děti a přijedem na kukačku :-)))))prozradíš kolikátého ????????????
@lucie73 No tak to si taky nemůžu nechat ujít! Lůca jedu s tebou a tvýma tetičkama,strýčkama,babičkama a ....
@lucie73 Ještě nevím
Jupíííííííí... Září je fajn.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40