banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

test na cukrovku - diskuze

8 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Jupíííí, jupíííí, mám to za sebou. Opravdu to nebylo tak hrozný, chutnal citrónově a během chvilky jsem to v pohodě vypila.A výsledky jsou v pořádku!!! To je radosti!! Hned jsem zašla do obchodu a koupila pro malinkou pár drobností... teploměr do vaničky, odsavačku hlenu a dudlík Dnes jsme si utrácení zasloužili.
To je super
Terísku, moc gratuluji . Jsem ráda, že je vše ok
@Terouš Děkuji moc Tery, mám fakt velkou radost. Teď mužeme s těma našima princezničkama hezky baštit, co nám chutná Pohlaď za mě Elišku.
Gratuluji, skvělá zpráva. Doufám, že to budu mít v lednu taky tak.
@antara budu moc držet palce, určitě to dopadne dobře
ahojky, to je super :) další vyšetření za tebou :) pohlaď pupíka

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
4 hlasy

77 %
17 hlasů

5 %
1 hlas

Celkem hlasovalo 22 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40