banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

TESCO - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
mega vyprodeje!!! Vcera jsem tam nakoupila neteři a setře už rovnou na vanoce .. hrooozně moc darku (hlavně oblečení) a za pakatel ... ale to nikdo nemusí vědět, že
To mají jen na oblečení?
@zanlena Leni, asi nee.. snad na vsechno ... teda ja byla jen v tom patre, jak je obleceni .. koupila jsem neteri na vanoce nadherny set (satky s leginama za 120Kc :)) Set naramku s prstynkama (ona ma 6let) za 45Kc a nádherny destnik Hello Kitty (ona je do toho blazen) za 55Kc :)) Takze mam za 200Kc tooolik veci :))) a vypadaji tak na 600Kc :))
jedu dneska:d tak snad ty slevy budou furt a fakt slevy:D
@amalie2011 tak pak dej vedet, jak jsi poridila!!!
@amalie2011 uečitě budes spokojená!! I caA maji luxusní slevy!!!

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

0 %
0 hlasů

100 %
6 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 6 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40