banner

Těhotenství: 0. až 16. týden - nové reakce

První trimestr je pro správný vývoj nenarozeného děťátka klíčový. Co všechno se ve Vás odehrává, co dělat a nedělat? Je tu pro Vás oddíl Těhotenství.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové reakce

Celkem 4 288 příspěvků

@Ady.S

Tak jsem si dneska volala k doktorovi a asi mě tam mají zařazené do sledovanější kategorie po minulém potratu, tak mám přijít už tento pátek, to bude 5+0. Tak budu aspoň před svátky vědět a budu klidnější.

Po zkušenosti se zamlklým těhotenství jsem podruhé taky šla radši později a srdíčko vidět i tak ještě nebylo, na další kontrolu jsem pak šla radši až za 14 dní. Takže 8tt je v pohodě.
@markíla

14.týden

Tak snad se ti nerozjede nějaká choroba. Držím palce na kontrolu, já jdu až po Novém roce. Taky se těším na trochu sněhu, ale zatím to nevypadá.
@Myšice

14.týden

Ten opar mi možná naskočil po tom infu že přijede tchýně ale jo,dobrý,mohlo by to být horší.Béčko jsem brala týden,afty v puse jsou na ústupu,oparu se moc nechce ale jednou taky zmizí.K tomu se přidala rýma a krk.Naštěstí vše zatím bez teploty tak se to dá.Počasí je na tohle jak dělaný.Už se těším na pořádný mráz a sníh. 23.jdu na kontrolu tak snad aspoň mimi bude v pořádku.

Ahoj, gratuluji!! Já myslím,že osmý týden je akorát, mně bylo vidět srdíčko až v osmém týdnu, do té doby nebylo vidět skoro nic a akorát to člověka vyblázní. Tak ať tentokrát vše dobře dopadne.

14.týden

nestraš ;-), to mě čeká příští týden?? Teda ta tchýně určitě nedorazí, ale musím být týden před vánoci fit, té práce, co mě čeká! Tak ať ti je brzy líp, to béčko by ti mělo pomoci. drž se.

screening

Doufám, že ti všechno dobře dopadne a miminko bude zdravé jako řípa S tou dělohou to bude určitě v pohodě, ona se mrcha vzpamatuje Hodně štěstí a držíme pěsti
@Ady.S

Já sem se ho právě ptala na první genetice (kterou dělá stejný doktor, který mě vyšetřuje) a řekl mi, že je brzo, že to ještě nepozná...ale jak vidím, tak to není nic neobvyklého

A zeptala ses na to? Oni to někdy doktoři neříkají a nebo si za to nechávají zaplatit, tak pozor. Jinak u prvního jsme se to dozvěděli až ve 23tt na druhé genetice, kdy nám to doktorka skoro vnutila. Podruhé pak v 15tt kdy se doktor ptal jestli nám to minule na první genetice řekli. Pokaždé se trefili, ale 100% jistotu jsem měla až po porodu

14.týden

Teda to máš ale vyhlídky. Já na afty a opary hrozně trpěla kolem 25tt doktor mi v pohodě poradil B-complex forte.
@markíla

no původně sme to nechtěli vědět,jenže já to nevydržím a taky bych chtěla vědět,do jakých barev co orientovat :) jestli můžu kupovat růžovou,nebo radši ne :D Vím, že to asi nikdy není uplně 100% co řekne,ale tak snad je to velká pravděpodobnost :)
@evik871

no a nechceš se nechat překvapit? my si to nenechali říct a nakonec jsem byla fakt ráda,ani nikdo z doktorů se neprořekl,takže až po porodu jsme zjistili že to je holka.Teď jsem těhu podruhé a opět se necháme překvapit

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

9 %
6 hlasů

54 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 70 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40