banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Teda...takovej chlap a úplně k ničemu...ani se ti nedivim, ž... - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Teda...takovej chlap a úplně k ničemu...ani se ti nedivim, že bys vraždila..když to čtu, tak se ve mně vaří krev...jen chci napsat: jen mu dej, zaslouží si to! a ty a malinkej, ať se vám daří:)...Mě taky pořád někdo cpe, nenervuj se, ale copak to jde v dnešním světě?:)
Nejde! Dnešní svět je celej postavenej na psychiku!

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
7 hlasů

79 %
33 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 42 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici