banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Tchyně - diskuze

85 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Jen pro srandu-co vám nebo o vás kdy nejvtipnějšího řekla tchyně. Že to už bylo tak trapné,že to bylo k smíchu.Moje,že nemůžu mít třetí dítě,když mám díru v břichu.Nebo,že na mě zavolá sociálku,že Gabka měla na tričku odznáček-placku a ,že si tím spínacím špendlíkem může propíchnout srdce a umřít.Nebo ,že se má semnou Martin ,který si mě vzal v 18 a v 19 jsem ještě neměla dítě rozvést,protože nemám ještě dítě.Sama byla do 30 ti pannou.Nebo,že po tom už jsme měli Gabku(ja 22 let)-máme mít oddělené ložnice a už spolu nespat,když už dítě máme tak at nemáme další.Už raději končím,bylo by toho hodně.
koupili jsme malymu prkynko na zachod tak se ptala jak tam patri (a dala ho tam samozrejme opacne)ona jich ma vic, tahle je cerstva, ja je nejak vypoustim
@chezzie moje tchyně je tak strašná kráva a zlá ženská,že nám téměř rozvrátila manželství. bohužel doted se mi ani jeden zážitek s ní nezdál vtipný...
Kristepane.
ještě jsem si vzpoměla na jednu perličku :kouká do kočárku na svojí asi půlroční vnučku (mou dceru) a říká:ona je celá podobná do našeho rodu, akorát když se mračí tak vypadá jak tvoje máma
@lucie73 taky dobrá
@lucie73
@lucie73 Luci tchýně je dáreček, alespo=n víš po kom je občas chlap.
1.) ptala se mé dcery jestli má radši mě, nebo tatínka2.)po příjezdu na přísahu:nemyslete si slečno, že my mu budeme posílat balíky a vy si s ním budete dneska užívat. Bude se tady bavit jenom s náma a basta3.)kdybych si mohla vybrat jestli mi má umřít dřív táta nebo máma, určitě bych řekla táta, protože s ním by to pak bylo děsný(to už jsem se fakt nesmála)4.)to jste nám toho k vánocům teda moc nekoupili 5.)takovej krásnej kočár kterej jsem ti koupila tady ve městě nikdo mít nebude ( no jistě takovej hnusnej by si totiž nikdo nekoupil)
tak třeba zrovna nedávno mi řekla, že na mně ale vůbec není vidět únava (že si snad jako vymejšlím, když jsem půl roku už nespala)
Takový perly teda ne. Jen si teď vzpomenu na:Vy budete mít holku, ale já jsem chtěla kluka!! A rozbrečela se.Katka - takový jméno nedávejte. A pak mě asi týden bombardovala telefonama s jménama, který se jí líbí.Ještě na Kristýnku:Babičko, dej mi napít vodu. Dám ti tu šťávičku, co ti tak chutná. Ale já chci vodu. Tak tady je ta šťáva.My spolu vycházíme, takže je jinak v pohodě a bereme se takový jaký sme.
Tchýni neřeším ta zásadně pomlouvala za mými zády. Tchýnovu perličku při oznámení těhotenství nezapomenu \"přeci si ji nebudeš kvůli děcku brát\". Podle chování po tom .ho asi poplácali po rameni že si našel jinou a Ondru nechal plavat.Ještě že jsou extchánovci.Teď si na tchýni nemůžu stěžovat, hlášky nemá a Ondru má ráda.
Mě tchýně osobně nikdy nic neřekne,vždycky řekne jen Ríšovi...například...že jsem hypochondr,že mě furt něco bolí,že si asi vymýšlím,že furt lítám po doktorech atd...teď když mě vezla do nemocnice,tak jí napadlo,jestli nemám jen zařažené prdy...Jo a když byl Matyášek menší měl asi tak já něvím 6měsíců tak mě bavily hlášky tchána...dej mu už pořádný řízek,salám,atd...
@Zuzbr jo, ten můj tchán zase pořád říkal už asi od 6 neděl..namoč jí dudlík do píva a uvidíš jak bude spát. Pak od roka zase navrhoval máčet v pepři :DDDD takový rady nad zlato
@lucie73 Luci, Tomášek se kolem osmého ?měsíce? napil od švagra piva sklenice, no napil, spíš si cucnul a mělas vidět, jak se mu rozsvítili očička. Tak si cucnul ještě jednou, pak si grcnul, zpucoval celý oběd a mělas vidět, jak dlouho spal. V první chvíli jsem švagra málem zabila.
takové perly asi moje tchýně nikdy neřekla
Tak pár hlášek bylo, ale momentálně si toho moc nevybavuju. Dostala mě v létě tou hláškou, že dětem přestala dávat zeleninu, aby jedly něco pořádného (=párky a salám). Na minulé návštěvě mě odrovnal \"novej\" děda. Kubík si prohlížel Sluníčko a on mu koukal přes rameno a říká, že tam je vystřihovánka traktoru a že to Kubík může dělat s tatínkem. Tak já jsem jen tak mezi řečí poznamenala, že to může snad dělat i s dědou (když už ho tak prezentují, tak ať se trochu snaží, ne?). A on se na mě podívá a říká: \"Ty máš asi vysokou školu, že si tak chytrá, ne?\" Jinak nejhorší hlášky má moje máma, ale tím si nebudu kazit den :))
@nadule1 Teda Nadi takhle být drzá k novému dědovi
Každý Vánoce dostáváme přednášku, jak to budeme mít těžký, my mladý, že všechno jde do háje, atd. Prostě důchodcovský stěžování. Pak se mě v porodnici tchýně zeptala, jestli už jsem byla kadit. Pak taky jednou, když jsem měla jet vyřídit k geodetovi ohledně baráku nějakej papír, tak řekla, jestli by to neměl vyřídit spíš Vašek, že já to nezvládnu. Asi podle sebe soudila mě. Teď už tam nejezdím, takže další perly netrousej.
@angieblack Mě se v porodnici taky ptali několikrát denně, tak jsem se večer před propuštěním jsem se překousla a řekla si o čípek, abych tam náhodou nezůstala o den dýl a oni se mě ten poslední den pak ani nezeptali.
@angieblack Hele, to kadeni je nejaky dulezity, me se na to taky ptali FURT, kazdej zdravotnik, kdo sel kolem, mel starost o moje vylucovani. Ja nemela klystyr, takze nebyl problem, ale treba moje mama byla v porodnici o den dyl, nez se vykadi. Pak teda rekla, ze uz byla, i kdyz nebyla, aby ji pustili
@zajic Já už si přesně nevzpomínám,jestli se nás na to ptali v porodce,ale asi jo.Hlavně se nás ale ptali v nemocnici po laparoskopii.To se nás taky pořád ptali,jestli prdíme
@zajic Me tim taky strasili. U Dianky uz jsem byla chytrejsi a lhala. Po tom klystyru mi to vzdy trvalo tyden :-)
@Terča80 taky jsem lhala
@Terča80 taky jsem lhala
@Terča80 Tak já vás trochu poučím.Uplně pro laiky,během porodu,když pracuje děloha,tak se zastaví práce střev.Navíc ta děloha na ty střeva i tlačí.I po porodu (nevím teď jak dlouho)to ty střeva pěkně flákají.No a jde o to,aby se znova v pohodě rozeběhli a hlavně aby se během toho flákání neucpali.Proto ty neustálé dotazy na stolici.Mimochodem,na to se vás bude ptát zdravotnický personál i po každé operaci,narkoza střevům taky nedělá dobře.
@Val.J35 no ja taky lhala,prece nemuzou cekat od zeny,ktera se i za normalnich okolnosti vyprazdnuje jednou tydne,ze zrovna po porodu to bude hned na druhy den. Ale zajimave,ze po druhem porodu to na druhy den slo,asi tema nervama
@Val.J35 Dík za podrobné napsání, nemusím se namáhat, ale tchýni je do toho prd
@Val.J35 Diky, mami ;-) ja vim, proc se ptaji, jen mi prislo vtipny, ze podruhy uz jsem vedela a dikybohu dukaz nechteli :-)
@zajic To teda nevím, mě se na to ptala jen tchýně.
Neskutecne! To, co pises ty, zajic, luciasek,...to jsou ty zenske opravdu tak blbe, ze neco akoveho vypsti z huby?!!! ja mam tchyni dobrou. od zacatku se ke me i k detem chova moc hezky. Ma sve mouchy, ale kdo je nema.
@mihra Na jeji obhajobu, ona si pro Pepu predstavovala umelkyni, jemnou divku, s dokonalymi nalakovanymi nehty a v bile pruhledne halence, a prisla takova... v pohorach, obcas sprosta, nenamalovana a s velkyma kozama v tricku s obrazkem.
@zajic Eli, to jsme na tom zhruba stejně. Moje tchýně si taky představovala pro Ládíka nějakou jinou. Aby mu poskytovala fullservis jako ona a ve všem byla jako ona. Každý den teplou večeři i oběd, všechno až pod nos. Každý měsíc umytá okna, všude záclonky, ubrusy, závěsy, o víkendu upečená buchta a on aby nemusel nic dělat. A on chudínek musí luxovat, vyklízet myčku, občas vytřít, uklízet Tominkovi pokojíček, hlídat ho, občas i uvařit, jako oběd si představuju těstovinový salát a večeři chleba s paštikou a čaj. Jo a když jí chci hodně nasrat, tak jí řeknu, že jsem rok nemyla okna a máš vidět, jak jde do vrtule.
@Meridene jednou za rok umývat okna mi v pohodě stačí, takže ani já bych tvému muži nemohla být dobrou ženou (čistě hypoteticky) Ten můj teda nemusí dělat nic, kromě vynášení košů, čištění osmáků a péče o dceru, aby si někdy sám uvařil? To bych asi chtěla moc :) Jinak na každé návštěvě nebo při jiných příležitostech se mě pravidelně s tchýní a pratchýní ptají \"a Jaruško, vaříš?\" - odpovídám, jo, o víkendu i uvařím... maj z toho oči navrch hlavy
@Gastrica :-)))
@zajic No ale jemnou dívku by roztrhnul tuplem ne? Když je teda tak vybavenej? To si tchýňka protiřečí
@IvetJas

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

9 %
6 hlasů

54 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 70 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40