banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

tatranka!!!! - diskuze

10 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Já mám takovou chuť na tatranku!!! Manža byl včera v Tescu a neuvědomil si mé předsevzetí a koupil mi 3...leží tu v obýváku a koukají smutně na mě ale já to vydržím!!!
Jsi fakt dobra , to ja bych nevydrzela..taky se za to nesnasim..
musíš
Já bych to nevydržela
Tak co ještě přežívají a nebo je po nich?
jeee tak si dej
Tak co odolala jsi?
tak proto my zásadně takováé dobrůtky nekupujeme a když jdem nakoupit tak se těmto regálům vyhýbám jak můžu.Radši si koupím žvýkačky a ovoce a chroupu ovoce.Přes léto jsem zase nabrala,hurá ,ještě že už začalo zase cvičení.
@ičinka je tatranyk mnam ja bych to nevidrzela :P:P
Tak to já bych to nevydržela. Včera jsem takhle zpucovala půlku špajzky :-)))
Vydrž,nebo už je po nich......

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

9 %
1 hlas

91 %
10 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 11 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40