banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Taky vítání - diskuze

9 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Přišla nám pozvánka na vítání z mé rodné vesnice, kde jsme s Adamem hlášeni. Podotýkám, že dobrovolně bych o to nežádala, nelíbí se mi ta komunistická tradice. Měli jsme tam jít už když bylo minule, ale jelikož nebydlíme na trvalé adrese, tak na nás zapomněli. A já mám dilema, jestli tam mám jít. Paní starostka nás fakt zvala, i když jí to partner všechno vysvětlil. 1. po Novém roce se chci odhlásit, tím pádem i Adama2. už několik let tam nebydlíme3. budeme tam jen dvě dětiJe mi to blbý, nejradši bych tam nešla, ale pozvali nás, prý i koupili dárek. Šli byste?
My šli taky na vítání tam,kde už přes půlroku nebydlíme,ale dávali 500kč a dárek,tak bysme byli blbí kdybysme si pro to nepřijeli a ještě k tomu fotky zdarma
mě se taky nechtělo, ale nakonec jsme šli, dělalo se to teda když malý byly 4 měsíce, takže z toho ještě neměla rozum a jako dárek dostala plyšovou ovci
a máte to daleko? asi bych se rozhodla podle vzdálenosti my byli teď na podzim. moc se mi nechtělo, ale Vojta aspoň vytáhl košili a byl za fešáka neurazilo, nenadchlo. Vojta má zlatý řetízek, pak ho může prodat a bude mít na pivo já na tyhle opičárny moc nejsem, ale co. máme fotku do alba.
@Emma123 Nemáme, my se odstěhovali jen do vedlejší vsi. Právě zlato je taky ten dárek. Stejně to střelím, co s tím. Peníze dostane na účet. Ono bylo minulý rok, ale na nás zapomněli.
jestli si tam vyrustala tak proc ne.nevadi ze tma uz nebydlite..ja mam vitani rada- me se u nas silene libilo:o) ovces darek aby nebyl pro mrnata- u nas se delaji hne dpo narozeni vitani:o)a dle toho vypadjai darky:D
já bych šla, už jenom kvůli tomu dárku
@Gastrica To se mi právě nechce, jen kvůli tomu. Nějakej zlatej přívěsek, na to mi to bude.
@angieblack necháš si z toho udělat zlatý zub.Já bych šla, pokud bych v té době byla v původím bydlišti, třeba u rodičů na návštěvě a sedlo mi to do spaní. Jinak asi ne.Zas by mi bylo líto nechat v tom tu druhou mami samotnou
@zajic No právě, to je mi taky blbý.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

57 %
42 hlasů

16 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 74 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40