banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

také moc gratuluji, jste moc krásná rodinka, já si druhé mim... - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
také moc gratuluji, jste moc krásná rodinka, já si druhé mimčo také nenechala říct, vše bylo jiné než u prvního a výsledek 2 holky.
fakt?no ja jsem napnuta,ale vydrzim jinak moc dekuju..
@Andrea81 vydrž, já byla nalomená hned na začátku, ale první jsem si taky nenechala říct tak jsem to zavrhla, každý mě přemlouval ať si to nechám říct, ale byla jsem neoblomná. Tak vydrž, jsem zvědavá co to bude (kamarádka by řekla: miminko) tak hlavně ať je vše v pořádku a oba dva jste zdraví, teda všichni.
@Jana A me kdyz se nekdo zepta,co to bude jestli vim,tak rikam:jo vim,bud to bude holka nebo kluk lidi jsou jak natazeny,porad se vyptavaji a zkouseji me,jestli nekecam.ze to urcite vime a nechceme jen jim rict..
@Andrea81 přesně můj brácha, ten si myslel,že to víme a nechceme to říct.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40