banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Tak nějak jsem ve stejné situaci a měla jsem pocit, jako by... - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Tak nějak jsem ve stejné situaci a měla jsem pocit, jako by jsi psala o mě. Jen já mám děti dvě, ale také žiji u rodičů a mamka je mých dětí spíš máma než babička. Také nevím, jak dál a jen čekám, zda něco přijde a vyřeší se to. Sama nejsem rozhodnutí udělat schopná. Tak hlavně pevné nervy, aby se z toho člověk ještě nezbláznil.
Děkuji .. je pravda, že nebýt v té situaci sama, asi bych taky na někoho, kdo tím prochází, koukala maličko skrz prsty ... nemám nevěru ráda, ale z toho všeho kolem sebe mám pocit, že to prostě přišlo z nějakého důvodu, který já zatím nevidím, a momentálně čekat je to jediné, na co mám \"odvahu\".

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40