banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Tak jsem až brečela dojetím že i tohle může existovat. Je to... - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak jsem až brečela dojetím že i tohle může existovat. Je to krásné, možná to bude nít divně, ale takhle nějak by měly vznikat vztahy které mají pevný základ a které něco vydrží. Ne se znát půl roku, hned se vzít a mít dítě. I když neříkám že i takovýhle pár spolu může vydržet. No, přeji vám ať si užíváte jeden druhého a před Lojzou opravdu klobouk dolů

P.S. já spíš nechápu jak jsi to mohla vydžet ty Já totiž abych se s tím člověkem dokázala nějak zblížit tak musí fungovat především chemie. A pak bych nevydržela já. Ale týká se to pouze líbání, na to \"poprvé\" musel můj přítel čekat 8 měsíců a už mi bylo 18!!! Dnešní mládež by si klepala na čelo

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40